Haber
Giriş Tarihi : 19-04-2020 12:10

En İyi iş Hukuku Avukatı Kimdir? Hangi İlde Yer Alır?

Çalışma hayatının en önemli konularından biri olan iş hukuku kapsamında hizmet veren avukatları sizler için araştırdık.en çok arama motorlarında yer alan En İyi iş Hukuku Avukatı Kimdir? Hangi İlde Yer Alır?haberini sizler için araştırık detayı haberimizde

En İyi iş Hukuku Avukatı Kimdir? Hangi İlde Yer Alır?

En İyi İş Hukuku Avukatı Kimdir?

Çalışma hayatının en önemli konularından biri olan iş hukuku kapsamında hizmet veren avukatları sizler için araştırdık.

İş Hukuku Kapsamında En Fazla Dava Kazanan Avukat Kimdir?

İş Hukuku alanında faaliyet gösteren Atabay Hukuk Bürosu çalışmalarını Ankara ofisinde yürütmektedir. İş hukukuna ilişkin uyuşmazlıklarda kişiler iş hukuku avukatına ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda iş hukuku ile ilgili tüm konularda hem işçilere hem de işverenlere hukuki destek sağlamaktadır.

En İyi iş Hukuku Avukatı Kimdir? Hangi İlde Yer Alır?

Atabay Hukuk Bürosu Kimdir?

Atabay hukuk bürosu Av.Levent Atabay tarafından kurulmuş olup bünyesinde 20 avukat ile müvvekillerine hizmet vermektedir,ayrıca Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikasında Başhukuk Müşaviri olan Av.Levent Atabay son zamanlarda taşerondan kadroya geçen işçilerin asgari ücret farkları davasını kazanarak bir çok emsal dava kazanmıştır.

Atabay Hukuk Bürosunda Kaç Avukat Yer Almaktadır?

Atabay hukuk bürosunda toplam 16 avukat hizmet vermektedir.

Misyonu

İnsan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerinden hareketle müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

Vizyonu

Yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ile hukuki çözümler sunarak potansiyel müvekkillerimizin aklına gelen ilk hukuk bürosu olmaktır.