Haber
Giriş Tarihi : 05-05-2020 00:41   Güncelleme : 05-05-2020 00:54

En İyi Ceza Hukuku Avukatı ve Ağır Ceza Avukatı

Türkiye’nin En İyi Ceza Hukuku Avukatları Kimdir? En İyi isminden bahsedilem Ceza Hukuku Avukatları Kimlerdir? Siz değerli Özel Güvenlik haber ziyaretçileri için toparladık. Haber içeriğimizle yer alan ve adından bahsedilen ceza avukatları sizler için araştırdık, gerekli olan detaylı bilgi haberimizde...

En İyi Ceza Hukuku Avukatı ve Ağır Ceza Avukatı

En İyi Ceza Hukuku Avukatı Kimdir

Türkiyenin kısa zamanda adından bahsettirmiş ve ön planda olan en iyi Ceza hukuku  Avukatlarını genel olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için derleyip haber içeriğimizde ulaşabileceğiniz faydalı bilgiler olarak sunmaya devam ediyoruz.Türk Ceza Kanunu ve Ceza Muhakemesi Kanunu başta olmakla birlikte ceza hukuku yasası konusunda bilgisi, tecrübesi ve uzmanlığı olan avukattır.

En İyi Ceza Hukuku Avukatı Olarak Bilinen Av.Barış Kalkan Kimdir?

en iyi ceza hukuku avukatı kimdir

1976 Tercan/Erzincan doğumlu olup, Barış Kalkan 2004 senesinde İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra stajını da başarı ile tamamlayarak İstanbul Kartal’da serbest avukatlık yapmaya başlamıştır.

Başarı Hikayesi Nedir?

Başlangıçta kurumsal firmalar bazında hukuk müşavirliği ve sözleşmeli avukatlık hizmetleri yürütürken daha sonra İş ve Ceza davalarına yoğunluk vermiştir. Özellikle 2016 yılından itibaren emek ve mesaisini iş hukuku alanında yoğunlaştırmış, başta kamu da  çalışan alt işveren (taşeron) işçilerin işçilik alacakları davalarını yürütmüştür. İş Hukuku alanında uzmanlaşan Avukat Barış Kalkan’a Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden işçi ve işçi alacakları konusunda ulaşmaktadırlar.