Haber Detayı
05 Ocak 2019 - Cumartesi 12:26 Bu haber 8258 kez okundu
 
Elinde Not Bulunan Çocuğu Polise Teslim Ettiler
Olay, Bursa Osmangazi ilçesindeki bir AVM’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir anne 3 yaşındaki oğlunu 15.30 sıralarında bir AVM’nin oyun parkına getird
Gündem Haberi
Elinde Not Bulunan Çocuğu Polise Teslim Ettiler

Olay, Bursa Osmangazi ilçesindeki bir AVM’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir anne 3 yaşındaki oğlunu 15.30 sıralarında bir AVM’nin oyun parkına getirdi. Çocuğun bir süre sonra ağlaması üzerine güvenlik görevlileri çocuğun yanına geldi. Bir süre anneyi arayan özel güvenlik görevlileri, çocuğun üzerindeki ‘artık bakamıyorum, tek çarem buydu’ şeklindeki notu buldu.

Bunun üzerine özel güvenlik görevlileri, durumu polise bildirdi. Notun üzerinde çocuğun ismi Hamza, annenin isminde ise Gamze yazılıydı. 

"ARTIK BAKAMIYORUM, TEK ÇAREM BU"

Polis ekipleri, Hamza'yı bırakan kişinin el yazısıyla yazdığı, ''Çok zor durumdayım, çocuğa bakacak durumum yok. Tek Çarem buydu, Bir başıma bu kadar yapabildim. Kendime bakamıyorum, bu konuda çocuğumu da pişman etmek istemiyorum'' sözlerinin yer aldığı notu incelemeye aldı.

Küçük Hamza ise, polis ve güvenlik görevlilerinin kendine iyi davranmasıyla olan bitenden habersiz şekilde eğlenmeye çalıştı. Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, Hamza’yı emniyete götürdü. Notun altına isminin Gamze olduğunu yazan anneyi bulmak için tahkikat başlatıldı. 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR MÜDÜRLÜĞÜ SAHİP ÇIKTI

Dün akşam polis ekipleri tarafından Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürülen küçük Hamza’ya Bursa Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü sahip çıktı. Hamza müdürlük tarafından bir yurda yerleştirildi.

MİLLİYET 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Elinde, Not, Bulunan, Çocuğu, Polise, Teslim, Ettiler, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı