Firma Haberleri
Giriş Tarihi : 16-12-2021 20:27   Güncelleme : 16-12-2021 20:27

Efor Group Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Üresin'e Konuk Olduk

Özel Güvenlik Haber ekibi olarak İzmit,Kocaeli ve Gebze bölgesinde Silahlı ve Silahsız özel güvenlik eğitimi veren firmaları araştırdık.

Efor Group Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Üresin'e Konuk Olduk

Özel Güvenlik Haber ekibi olarak İzmit,Kocaeli ve Gebze bölgesinde Silahlı ve Silahsız özel güvenlik eğitimi veren firmaları araştırdık.

İzmit,Kocaeli ve Gebze ve bir çok il ve ilçelere hizmet veren ve bölgenin özel güvenlik sektörü eğitim alanında en iyi firmalarından biri olan Group’a konuk olduk.Profesyonel eğitim kadrosu ile teknolojik sınıflarda eğitim veren Efor Group,kaliteli eğitim anlayışı ile dikkat çekiyor.

Efor Group Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Üresin haber sitemize açıklamalarda bulundu.

efor-gruop-izmit-kocaeli-istanbul-eğitim-kurumu

Efor Group uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile İzmit,Kocaeli,İstanbul bir çok il ve ilçelere hizmet veriyor. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesine Dair Kanun kapsamında; SİLAHLI, SİLAHSIZ özel güvenlik eğitimi veren Özel Güvenlik Eğitim Kursu ve ilgili kanun kapsamında kişiler, şirketler, okullar, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, konser, sahne etkinlikleri, toplantı, cenaze vb. yerlerin güvenliğini sağlamak üzere 2014 yılında özel güvenlik sektöründe yer aldık.Efor Gruop bünyesine bu yıl eğitim kurumumuzu da dahil ettik.Günümüzün teknolojik imkanlarından yararlanarak kaliteli bir eğitim veriyoruz.

Günümüzde özel güvenlik sektörü giderek büyümektedir.Bugün beşikten mezara hayatın her alanında özel güvenlik görevlilerini görmek mümkündür. Özel güvenlik faaliyetleri; önleyici, koruyucu ve düzenleyici fonksiyonları sayesinde daha güvenilir ve daha huzurlu bir toplumsal yaşamın sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Kimi zaman tehdit veya suç daha ortaya çıkmadan caydırıcılık unsuruyla ortadan kaldırılırken bazen da işlenen suç veya güvenlik tehdidine anında müdahale edilerek zararlardan koruma temin edilmektedir. Bununla beraber özel güvenlik hizmetinin yerine ve niteliğine göre yapılan düzenleme, kontrol ve uygulamalarla kargaşa, düzensizlik, belirsizlik gibi olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır.

Efor özel güvenlik eğitim kurumları olarak tek hedefimiz uzman kadromuzla profesyonel bir özel güvenlik görevlisi yetiştirmektir.
İnovasyonu görev tanımlarından bağımsız olarak, tüm iş süreçlerimize yansıtıyor, günlük yaşamımızın bir parçası olarak görüyoruz. Başarılı inovasyonun, tüketicinin gerçek ihtiyacına cevap veren en yaratıcı çözüm olduğuna inanıyoruz. Hayata, çevremize, yaptığımız işlere tüketici gözüyle bakarak, fikirden ürüne giden yolculuğun her aşamasına inovatif yaklaşımlarımızı yansıtıyoruz.

İnovasyon ve sürdürülebilirlik kavramlarının birbirlerini tamamladığı inancıyla, tüm yaratıcı süreçlerimizi geliştiriyoruz. İş ortaklarımızı da süreçlerimize dahil ederek, tüketiciye en büyük değeri yaratacak, sürdürülebilir bir gelişime izin verecek ürün ve hizmetleri sunmak içinçalışıyoruz.

Efor Group olarak hedefimiz üretimde bulunan projelerimize eğitimli , genç, dinamik çalışanları bulmak, organize etmek ve çözüm ortaklığı sunmaktır.. Amacımız, daha çok sayıda firmada yüksek kaliteli ve aynı zamanda eğitimli, profesyonel iş gücü bulmak ve firmaların üretimlerinin artmasına katkıda bulunmaktır. Daha sağlıklı bir gelecek yaratma hedefine bağlılığımız ve arzumuz, bizi sürekli olarak ilerleme ve vizyonumuzu gerçekleştirmemizi sağlayacak olan mümkün olan en iyi insan gücünü bulmaya ve geliştirmeye doğru sürüklemektedir dedi.


 


 

 

AdminAdmin