Haber
Giriş Tarihi : 29-01-2021 18:56   Güncelleme : 29-01-2021 18:56

Darp edilen güvenlik görevlisi SABAH Gazetesine konuştu

Şanlıurfa'nın ilçelerinden Karaköprü'de bulunan özel bir hastanede görev yapan güvenlik görevlisi, ameliyat olan bir hastanın yakınları tarafından darp edildi

Darp edilen güvenlik görevlisi SABAH Gazetesine konuştu

Şanlıurfa'nın ilçelerinden Karaköprü'de bulunan özel bir hastanede görev yapan güvenlik görevlisi, ameliyat olan bir hastanın yakınları tarafından darp edildi.

Hastayı ziyarete gelen yakınları, odada kalabalığa neden oldukları için koronavirüs tedbirleri kapsamında özel güvelik amiri İbrahim Sezer tarafından uyarıldı. Uyarı karşısında sinirlenen hasta yakınları, güvenlik görevlisine tepki göstererek saldırdı. Hasta yakınlarının tekme tokat saldırdığı Sezer, diğer güvenlik görevlileri sayesinde arbededen kurtarıldı.

Yaklaşık 20 kişi tarafından darp edilen Sezer, acil serviste tedaviye alındı. Darp raporu alan Sezer, polise başvurup şikâyetçi oldu.

KORONAVİRÜS NEDENİYLE UYARDIM AMA BENİ DARP ETTİLER

SABAH Gazetesine açıklamada bulunan Sezer, "Hastaneye gelen hasta yakınlarının birkaç defa pandemi den dolayı sosyal mesafe kuraların uyararak hasta ziyareti kısa tutulması gerektiğini söyledim. Fakat bunlar yine geldiler beni 3. kattan çağırdılar. Odaya girdiğimde 15-20 kişi odada vardı. Ben 8-10 tane bayan çıkardıktan sonra 4-5 erkek vardı. İçeride onlarla konuştum. Pandemi ve sosyal mesafe kuralları gereği burada kalamazsınız, onlarda biz buraya paramızla geldik, siz bizi dışarı çıkaramazsınız. Ondan sonda bana saldırdılar, beni darp ettiler. Arkadaşlar yetişti, beni onların elinden aldı. Bende 5 günlük iş göremez raporu aldım, emniyette gidip şikâyetçi oldum hukuki süreç başladı." diye konuştu.