Haber
Giriş Tarihi : 30-10-2019 21:28

Bekir Pakdemirli'nin Gidip AVM’lerde Güvenlikçi Olacağınıza Toprağınızı Ekin Açıklamasına Tepki

Özel Güvenlik Haber olarak gündeme getirdiğimiz Bekir Pakdemirli’nin bugünkü basına yansıyan röportajında “ Gidip AVM’lerde Güvenlikçi Olacağınıza Toprağınızı Ekin”talihsiz açıklamasına TÜRK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı Güvenlik-İş Sendikasından açıklama geldi.

Bekir Pakdemirli'nin Gidip AVM’lerde Güvenlikçi Olacağınıza Toprağınızı Ekin  Açıklamasına Tepki

Özel Güvenlik Haber olarak gündeme getirdiğimiz Bekir Pakdemirli’nin bugünkü basına yansıyan röportajında “ Gidip AVM’lerde Güvenlikçi Olacağınıza Toprağınızı Ekin”talihsiz açıklamasına TÜRK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı Güvenlik-İş Sendikasından açıklama geldi.

Haber sitemize açıklamada bulunan Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı;

Güvenlikçi” diye bir meslek yoktur, “Güvenlikçi” kelimesini hiç bir meslektaşımız özel güvenlik görevlisi tanımamakta ve hakaret olarak kabul etmektedir, özel güvenlik mesleği öyle kolay kurulacak bir cümle değildir..

Özel Güvenlik Görevlileri 7/24 halkımızın huzur ve güveni için canı pahasına görev yaparken, mesleğimizi adeta itibarsızlaştırmaya çalışmakta olanlara ve bilerek “Güvenlikçi” cümlesini kullananlara aynen kendi yapmış olduğu görev ünvanı ile iade ediyorum..

Özel güvenlik görevlileri güven ve huzur için görev yaparken, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’nin bugünkü basına yansıyan röportajında “ Gidip AVM’lerde Güvenlikçi Olacağınıza Toprağınızı Ekin” demesinin adeta kaş yapmaya çalışırken göz çıkardığına şahit olduk..

Özel Güvenlik Görevlisi ve Meslek mensubu olmak için seçilmiş ve belirli seviyelerden geçilmiş olması gerekmektedir, şunu unutmayın ki..
Özel Güvenlik Hava Gibidir, Varlığını Hissedemezseniz Yokluğu Öldürür,dedi