Securitas
Giriş Tarihi : 10-03-2022 17:38   Güncelleme : 10-03-2022 17:50

Başvurular Başladı,Securitas, Türkiye genelinde 1000'in üzerinde "güvenlik personeli" alacak

Securitas İnsan Kaynakları Koordinatörü Öyküm Gülay, "Türkiye'nin dört bir yanında görevlendirilecek güvenlik görevlisi alımının başladığını duyurdu.

Başvurular Başladı,Securitas, Türkiye genelinde 1000'in üzerinde

Securitas İnsan Kaynakları Koordinatörü Öyküm Gülay, şirket bünyesinde bu yıl 1000'in üzerinde güvenlik personeli istihdam edeceklerini belirterek, 'Türkiye'nin dört bir yanında görevlendirilecek güvenlik görevlisi alımı için 'https://basvuru.securitas.com.tr/Basvuru.aspx' adresinden başvuru yapılabilecek.' dedi.

Gülay, 1934'te güvenlik şirketi olarak İsveç'te kurulan Securitas'ın, bugün çeşitli kıtalarda ve ülkelerde yüz binlerce güvenlik görevlisi istihdam ettiğini söyledi.

Türkiye'nin dört bir yanında enerjiden perakendeye, endüstriyel tesislerden turizme kadar birbirinden farklı 26 segmente hizmet veren şirket bünyesinde aktif çalışan sayısının yaklaşık 22 bin olduğunu aktaran Gülay, güvenlik görevlilerinin hizmet verdiği bölümün özelliklerine ve ihtiyacına göre Securitas Güvenlik Akademisi üzerinden ilgili eğitimleri alarak alanlarında uzmanlaştıklarını bildirdi.

Gülay, yeni gelen projelere göre her yıl yeni güvenlik görevlisi alımları yaptıklarına işaret ederek, 'Bu yıl 1000'in üzerinde personel istihdam edeceğiz. Türkiye'nin dört bir yanında görevlendirilecek güvenlik görevlisi alımı için 'https://basvuru.securitas.com.tr/Basvuru.aspx' adresinden başvuru yapılabilecek. 18 yaş üzerinde olan ve özel güvenlik kimlik kartı sahibi herkesin başvurusunu bekliyoruz.' diye konuştu.

Türkiye'de en çok istihdam sağlayan 12'nci firma olmalarının yanı sıra 2021 istihdam rakamlarına göre Capital Dergisi tarafından yapılan araştırmada kadın dostu 25'inci firma olduklarını vurgulayan Gülay, bu yıl da insana yatırımlarının süreceğini kaydetti.

BAŞVURU İÇİN;

https://basvuru.securitas.com.tr/Basvuru.aspx

AdminAdmin