Firma Haberleri
Giriş Tarihi : 19-04-2020 12:54   Güncelleme : 24-04-2020 03:24

Bantaş | Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşımacılığı Firması Kimindir?Sektördeki Payı Nedir?

Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşımacılığı A.Ş Kimdir?Nakit ve Kıymetli Mal taşımacılığı alanında hizmet veren şirketin yapısını sizler için araştırdık en çok arama motorlarında aranan detayları haberimizde yer verdik.

Bantaş | Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşımacılığı Firması Kimindir?Sektördeki Payı Nedir?

BANTAŞ ŞİRKETİ HANGİ ALANDA HİZMET VERMEKEDİR?

Bantaş Denizbank A.Ş., QNB Finansbank A.Ş. ve Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ortaklığında kurulan BANTAŞ 8 Ocak 2009’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Şirketin temel amacı her türlü nakit, kıymetli evrak, kıymetli maden ve benzeri kıymetlerin güvenli şekilde toplanması, dağıtılması, saklanması ve ATM yüklemeleri konusunda Bankacılık ve Kuyumculuk sektörlerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

BANTAŞ HANGİ ALANDA HİZMET VERMEKTEDİR?

Bantaş 5188 özel güvenlik hizmetleri kapsamında nakit ve kıymet taşımacılığı sektöründe yer alan Türkiye'nin en önemli firmalarındandır.BANTAŞ 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği vermektedir

bantaş kimdir?

BANTAŞ'TA KAÇ KİŞİ ÇALIŞMAKTADIR?

Bantaş'ta yaklaşık 500'e yakın araç 1 bin beşyüz personel çalışmakta olup Türkiyede 49 şube ile müşterilerine hizmet vermektedir.