Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
28 EYLÜL Çarşamba 06:01
Advert

Bakan KASAPOĞLU'ndan Açıklama,GSB'ye Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak İşte Ayrıntılar!

Akşam saatlerinde gelen bir son dakika haberine göre iş arayanlara müjde verildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre bakanlık bünyesine 4 bin 147 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Yapılacak olan alımların büro memuru, güvenlik görevlisi ve destek personeli kadroları için olacağı açıklandı. Alımlara dair detaylar ve Bakan Kasapoğlu’nun açıklaması haberimizde

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2022 22:02
Bakan KASAPOĞLU'ndan Açıklama,GSB'ye Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak İşte Ayrıntılar!

Akşam saatlerinde gelen bir son dakika haberine göre iş arayanlara müjde verildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre bakanlık bünyesine 4 bin 147 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Yapılacak olan alımların büro memuru, güvenlik görevlisi ve destek personeli kadroları için olacağı açıklandı. Alımlara dair detaylar ve Bakan Kasapoğlu’nun açıklaması özel güvenlik haber sitemiz farkı ile sizlerle..

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından akşam saatlerinde güzel bir haber geldi. Bakan Kasapoğlu yapmış olduğu açıklamasında taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 4 bin 147 sözleşmeli personelin alınacağı belirtildi. Alımlara dair sayısal verileri paylaşan bakanın açıklaması şu şekilde:

4 BİN 147 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAK

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 4 bin 147 sözleşmeli personel alınacağını duyurdu.

BAKAN KASAPOĞLU’NUN AÇIKLAMASI

GSB Ailemiz Büyüyor!

300 büro personeli, 866 koruma ve güvenlik görevlisi ile 2 bin 981 destek personeli alımımıza ilişkin başvurular 10-15 Eylül 2022’de e-devlet kapısından gerçekleştirilecek. Hayırlı olsun!

AdminAdmin

YORUMLAR
Mehmet 3 hafta önce
Lisans mezunları neden özel güvenlik alımına başvuramıyor?