Haber
Giriş Tarihi : 03-03-2021 16:00   Güncelleme : 03-03-2021 16:27

Av.Hüseyin Kaya Kimdir?

Av.Hüseyin Kaya Kimdir? En İyi popüler İş Hukuku Avukatları Kimlerdir? Siz kıymetli OggHaber ziyaretçileri için derledik. Haber içeriğimizle yer alan popüler ceza avukatlarını,iş hukuku avukatlarını sizler için araştırdık, gereken ayrıntılı bilgi haberimizde...

Av.Hüseyin Kaya Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden öğrenciyken devlet kadrosunda çalışmaya başlayan hem çalışıp hem de eğitimini tamamladıktan sonra uzun yıllardan beri Bakanlıklar kadrosunda çalışmış olan Av. Hüseyin Kaya, 2015 yılında kurum müşavirliğini bırakarak Atabay Hukuk Danışmanlık bünyesine katılmıştır.

Hangi Hukuk Bürosunda Çalışmaktadır?

Atabay Hukuk Danışmanlık'ta avukat olarak göreve başlayan Av., sırasıyla kıdemli avukat, yönetici avukat, 2020 yılında yönetici ortak, 2021 yılında ise Atabay&Kaya Hukuk Danışmanlık isim ortağı olmuştur. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İdare Hukuku, Bilişim Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, Sendika ve Dernekler Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmakta olup müvekkillerinin ihtiyaçlarına hizmet vermektedir.

Av.Hüseyin Kaya Kimdir?

İşçi Alacaklarında  Avukat Hüseyin Kaya Bir Çok İşçi Lehine Dava Kazandı.

Özellikle 2014 senesinden itibaren emek ve mesaisini iş hukuku alanında yoğunlaştırmış, başta kamu da çalışan alt işveren (taşeron) işçilerin işçilik alacakları davalarını yürütmüştür. İş Hukuku alanında uzmanlaşan Av. Hüseyin Kaya’ya Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden işçi ve emekçiler işçilik alacakları konusunda ulaşmaktadırlar.


696 KHK İle Kadroya Geçen İşçilerin Alacak Davalarında Emsal Davalar Kazandı.

696 KHK İle kadroya geçen işçilerin asgari ücret farkları ile ilgili açmış olduğu tüm davaları kazanan,İş hukuku avukatlarından Av.Hüseyin Kaya,Atabay&Kaya Hukuk Bürosu'nun ortaklarındandır.