Haber
Giriş Tarihi : 21-08-2020 11:16   Güncelleme : 21-08-2020 12:23

Av.Barış Kalkan Kimdir?

Av.Barış Kalkan Kimdir? En İyi popüler Ceza Avukatları Kimlerdir? Siz değerli OggHaber ziyaretçileri için derledik. Haber içeriğimizle yer alan popüler ceza avukatlarını,iş hukuku avukatlarını sizler için araştırdık, gerekli olan detaylı bilgi haberimizde...

Av.Barış Kalkan Kimdir?

Av.Barış Kalkan Kimdir? 

1976 Tercan/Erzincan doğumlu olup, Barış Kalkan 2004 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra stajını da başarıyla tamamlayarak İstanbul Kartal’da serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. Başlangıçta kurumsal firmalar bazında hukuk müşavirliği ve sözleşmeli avukatlık hizmetleri yürütürken daha sonra İş ve Ceza davalarına yoğunluk vermiştir.

Av.Barış Kalkan Kimdir?

İşçi Alacaklarında Uzman Avukat Barış Kalkan Bir Çok İşçi Lehine Dava Kazandı 

Özellikle 2014 senesinden itibaren emek ve mesaisini iş hukuku alanında yoğunlaştırmış, başta kamu da çalışan alt işveren (taşeron) işçilerin işçilik alacakları davalarını yürütmüştür. İş Hukuku alanında uzmanlaşan Avukat Barış Kalkan’a Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden işçi ve emekçiler işçilik alacakları konusunda ulaşmaktadırlar.

 

696 KHK İle Kadroya Geçen İşçilerin Alacak Davalarında Emsal Davalar Kazandı.

İle kadroya geçen işçilerin asgari ücret farkları ile ilgili açmış olduğu tüm davaları kazanan,İş hukuku uzmanlarından Av.Barış Kalkan,Kalkan Hukuk Bürosu'nun kurucusudur.