Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 23:47 Bu haber 8721 kez okundu
 
Asgari Ücret Komisyonuna Özel Güvenlik Görevlisinin Katılmasını Sağlamıştı,Yılın Sendikacısı Ödülünü Aldı
Engelsiz Yaşam Vakfı’nın bu yıl 9. sunu düzenlendiği ‘Yılın En İyileri’ ödül töreni, dün akşam İstanbul DoubleTree by Hilton Hotel’ de sahiplerini buldu. Ödül törenine televizyon ve müzik dünyasının önemli birçok ismi katıldı.Ödül Töreninde Güvenlik-İş yılın sendikası, Genel Başkanı Ömer Çağırıcı’da yılın sendikacısı seçildi.
- Haberi
Asgari Ücret Komisyonuna Özel Güvenlik Görevlisinin Katılmasını Sağlamıştı,Yılın Sendikacısı Ödülünü Aldı

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın bu yıl 9. sunu düzenlendiği ‘Yılın En İyileri’ ödül töreni, dün akşam İstanbul DoubleTree by Hilton Hotel’ de sahiplerini buldu. Ödül törenine televizyon ve müzik dünyasının önemli birçok ismi katıldı.Ödül Töreninde Güvenlik-İş yılın sendikası, Genel Başkanı Ömer Çağırıcı’da yılın sendikacısı seçildi.

Yılın en iyi sendikacısı seçilen Ömer Çağırıcı, ödülünü sanatçı Coşkun Sabah’ın elinden aldı.

Genel Başkan Ömer Çağırıcı ödül töreninde yaptığı konuşmada, “ Bu ödülü Güvenlik-İş Sendikası, üyelerimiz ve tüm özel güvenlik İşçileri adına alıyorum” dedi.Genel Başkan Ömer Çağırıcı ödül töreninde yaptığı konuşmada, “ Bu ödülü Güvenlik-İş Sendikası, üyelerimiz ve tüm özel güvenlik İşçileri adına alıyorum” dedi.

Güvenlik-İş Sendikasının yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve özel güvenlik görevlilerinin farkındalığını ve varlığını htirmek adına düzenlediği kamu spotu ile “Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme” çalışması ile tüm kesimlerin dikkatini çekmişti.
Çağırıcı, Özel Güvenlik Görevlilerinin hayatımızın her anında olduğunu belirterek, Özel Güvenlik Görevlilerinin beşikten mezara kadar insan hayatında önemli bir yer tuttuğunu söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Asgari, Ücret, Komisyonuna, Özel, Güvenlik, Görevlisinin, Katılmasını, Sağlamıştı,Yılın, Sendikacısı, Ödülünü, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı