Haber
Giriş Tarihi : 08-05-2021 14:59   Güncelleme : 08-05-2021 15:32

Ankarada En İyi Boşanma Avukatı Kimdir?

Ankarada en iyi boşanma avukatı,Ankara da Aile hukukunda boşanma davasında en iyi hukuk bürolarını derledik. Arama motorlarında Ankara da  En İyi Boşanma Avukatı olarak aranan avukatları sizler için araştırdık.

Ankarada En İyi Boşanma Avukatı Kimdir?

Ankara da en iyi boşanma avukatı olarak aranan ve arama motorlarında Ankara da  En İyi Boşanma Avukatı olarak aranan avukatları sizler için araştırdık.

Bir kadın boşanma davası açarsa hakları nelerdir? Çekişmeli boşanma davasında hakim nelere dikkat eder? Boşanma davaları e devlette görünür mü? Çekişmeli boşanma kaç yıl sürer?

Ankara da En İyi Boşanma Avukatı Kimdir?

Atabay & Kaya hukuk bürosu Av.Levent Atabay tarafından kurulmuş olup bünyesinde 20 avukat ile müvvekillerine hizmet vermektedir.Kurucu ortaklığını Av.Hüseyin Kaya Yapmaktadır.

Ankara da En İyi Boşanma Avukatı  olarak bilinen hukuk bürolarından olan Atabay & Kaya Hukuk Bürosu'nu sizler için araştırdık.Boşanma davalarında, Ankara ve genelinde boşanma avukatı olarak hukuki destek sağlamaktadır. Davaları öncelikli olmak üzere, aile hukukundan kaynaklı tüm alanlarda Boşanma , evlilik birliğinin yasalar çerçevesinde sona erdirilmesidir,bununla birlikte mahkeme tarafından tarafların delilleri toplamaktadır.Ankara en iyi avukat aramak ve bulmak açısından zor bir şehir çünkü binlerce avukat arasından size ve davanıza en uygun avukatı bulmak insanı zorlar fakat Avukat Atabay & Kaya Hukuk bürosu başkanlığındaki Hukuk bürosu sizi bu zor süreçten kurtarmaya hazır olduğunu,Her hukuki davada başarılı olan tecrübe ve tecrübe sahibi avukatlar hukuki yardım talep ettiğiniz anda hem avukatlık hizmeti aynı zamanda danışmanlık hizmeti ile en iyi şekilde temsil edilmenizi sağladığını yapmış olduğumuz araştırmalar sonrasında bulduk.

 

Atabay& Kaya  Hukuk Bürosu Kimdir?

Atabay Hukuk Bürosunda Kaç Avukat Yer Almaktadır? Atabay & Kaya hukuk bürosunda toplam 16 avukat hizmet vermektedir.

Boşanma Özel ve Genel Sebepler Olmak Üzere İkiye Ayrılır

Boşanma nedenleri özel ve genel sebepler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Türk Medeni Kanunu’nda boşanma sebepleri 161-166.maddeleri arasında yer alarak düzenlenmiştir. Takip edilen Yargıtay kararlarında da görüleceği üzere; özel boşanma sebepleri olarak zina, hayata kast, pek kötü ya da onur zedeleyeci davranış, suç işleme ve haysiyetsiz hayat sürme, terk, akıl hastalığı sayılmıştır. Genel boşanma sebepleri olarak ise; evliliğin temel birliğinin sarsılması ve zedelenmesi, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma eşlerin anlaşarak boşanmaları; anlaşmalı boşanma davası , bir boşanma reddinden sonra eşlerin üç yıl bir araya gelmemeleri olan fiili ayrılık sayılmaktadır.

Boşanma, evliliğin yasal olarak sona ermesi demektir. Bunun için de boşanma davası açmadan önce ve dava sırasında deneyimli avukatlar nezaretinde boşanmanın planlanması ve sonuçlandırılması gerekir. Boşanma davalarına bakan avukatlarımız, hukuki deneyimlerini ve çözüm bulma yeteneklerini birleştirerek müvekkillerimizi; boşanma davaları, anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, zina sebebiyle boşanma, terk sebebiyle boşanma, tanıma ve tenfiz davası, nafaka davaları, tazminat davaları, velayet davaları, mal rejimi davaları, mal ayrılığı protokolü hazırlanması konularında temsil etmekte ve başarılarını devam ettirmektedirler.

Hukuk büromuz boşanma davası sırasında ve sonrasında müvekkillerimize ihtiyaç duydukları gerekli hukuki desteği sağlamakta ve kendilerine boşanma hukuku konusunda danışmanlık uzmanlık yapmaktadır.

Atabay & Kaya Hukuk Bürosu, boşanma ve aile hukuku işinde uzman avukatları ile aşağıda belirtilen alanlarda üzere danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini vermektedir:

  • Nafaka ve Tazminat Alacaklarının Tahsili için İcra İşlemleri Yapılması

 

  • Tanıma ve Tenfiz Davası Açılması ve Takibi

 

  • Mal Rejiminin Tasfiyesi Davası Açılması ve Takibi

 

  • Velayet Davaları Açılması ve Takibi

 

  • Şiddet Gösteren Eşin Evden Uzaklaştırılması Davalarının Açılması ve Takibi

 

  • Çekişmeli Boşanma Davası Açılması ve Takibi

 

  • Nafaka ve Tazminat Davaları Açılması ve Takibi

 

  • Anlaşmalı Boşanma Davası Açılması ve Takibi

 

  • Nafaka Uyarlanma Davası Açılması ve Takibi
 

Atabay& Kaya  Hukuk Bürosu Bürosu'na aşağıdaki İletişim bilgilerden ulaşabilirsiniz.

 Adres:Filistin Caddesi Beyaz Zambaklar Sokak No: 6/7 G.O.P / Çankaya / Ankara

Telefon :0 312 466 44 44

AdminAdmin