Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
30 EYLÜL Cumartesi 06:22

Ankara Ceza Avukatı

Ankara ceza avukatları,ceza hukukunda iyi avukat nerden bulabilirim,Ankara'da yer alan ceza avukatları,Ankara ceza avukatlarından Av.Hüseyin Kaya'ya konuk olarak,ceza hukuku alanında bilgiler aldık.

haber
Giriş Tarihi : 25-08-2022 22:42   Güncelleme : 25-08-2022 22:53
Ankara Ceza Avukatı

Ankara ceza avukatlarından Av.Hüseyin Kaya'ya konuk olarak,ceza hukuku alanında bilgiler aldık.

Ankara ceza avukatı olarak Kurucusu Olduğunuz Kaya Hukuk ve Danışmanlık'tan bahsedebilirmisiniz.

KAYA HUKUK ve DANIŞMANLIK, temsil ettiği müvekkillerine pembe panjurlu evler olan ortasından dere akan ütopik bir dünya çizmemekle birlikte hukukun ve hakkaniyetin dışına çıkmadan müvekkillerinin lehine hukuki ve fiili sonuçlar elde edebilme gayesiyle hareket etmektedir. Kurucusunun Eğitime, Deneyime ve Disipline önem vermesinden mütevellit buna göre çalışma arkadaşları belirlemekte ve alanında uzman kişilerden danışmanlık almaktadır.

Daha fazla yazmak isterdik, yazardık da ama bunun yerine siz müvekkillerimizi bergamotl

Ankara Ceza Avukatı olarak, tüm hukuli yargılama sırasında tüm  müvekkilinin yanında olmaktayız. Yargılamanın tüm aşamalarında yanınızda olduğumuz gibi aynı zamanda yargılama dışında da siz değerli müvekkillerimize sınırsız hukuki destek vermekteyiz. Ankara ceza avukatı olarak bu yaptığımız işte  hedeflediğimiz tek amaç, müvekkillerimize de iyi bir izlenim bırakmak ve onların özgürlüğüne kavuşmasına bir katkı sağlamak. Sadece faillere değil aynı zamanda suçun mağduru olanlara da bu verdiğimiz hizmeti sağlamaktayız. Ankara ceza avukatı denildiği zaman bizi konumlandırdıkları noktanın da iyi bir nokta olması için elimizden geleni yapmaktayız. Ankara ceza avukatı hizmetinin ciddiyetinin farkında olarak hareket etmekte ve diğer ceza avukatı meslektaşlarımızdan farklı yollarla çalışmaktayız. Aynı zamanda 2019 yılından beri yürüttüğümüz online avukata sor faaliyeti ile de birçok kişi ve kuruluşa hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Ankara Ceza Avukatı Olarak Baktığımız Suçlar Aşağıdadır.

Ankara Ceza Avukatı hizmeti verirken, alanında uzman olan ceza avukatı meslektaşlarımızla çalışarak size daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda tecrübe ettiğimiz ceza hukuku alt dallarını her geçen gün genişletmekteyiz. Verdiğimiz avukatlık hizmeti ile beraber sıkça baktığımız suçlar şu şekildedir;

 • Hırsızlık Suçu,
 • Dolandırıcılık Suçu,
 • Uyuşturucu Ticareti ve Uyuşturucu Kullanma Suçu,
 • Cinsel Taciz ve Cinsel Saldırı Suçu,
 • Vergi ve Tüm Mali Nitelikteki Suçlar,

Ve Türk Ceza Kanunu tarafından düzenlenen diğer tüm suçlar kapsamında ceza avukatı Ankara olarak hizmet vermekteyiz. Çoğu suç hakkında yüksek lisans derecesinde uzmanlığa sahip kadromuz ile iddia ediyoruz ki her suç hakkında en iyi veriler elde etmek için en doğru çalışmayı biz yapıyoruz diyebilirim.

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de Ceza Avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Hak kayıplarına uğramamak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede hukuki sorununuza hızlı çözümler üreterek sonuca ulaşabiliriz.

 • Mustafa Kemal Mah. 2142 Cad. Lütfiye Hanım Apt. No:8/9 Çankaya Ankara

 • TEL.NUMARAMIZ

  0505 894 75 23 

   

   

AdminAdmin

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı