Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 00:45 Bu haber 11289 kez okundu
 
ANFA Güvenlik Hizmetlerinde Ödenmesi Gereken İkramiyeler Ödenmedi
ANFA Güvenlik Hizmetleri'nde yetkili sendika olan HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı ÖZ-GÜVENSEN Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalamıştı.
Sendikal Haberi
ANFA Güvenlik Hizmetlerinde Ödenmesi Gereken İkramiyeler Ödenmedi

ANFA Güvenlik Hizmetleri'nde yetkili sendika olan HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı ÖZ-GÜVENSEN Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalamıştı.Toplu iş sözleşmesine göre özel güvenlik işçileri mayıs ayında 13,kasım ayında 13 gün olmak üzere tediye alacaklardı,fakat toplu iş sözleşmesinde belirtilen tediye ücretleri özel güvenlik işçilerinin hesabına yatmadı.İşçiler Konu ile ilgili toplu iş sözleşmesini imzalayan HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı ÖZ-GÜVENSEN Sendikasından açıklama bekliyor.

ANFA GÜVENLİK bir Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketidir. Özel Güvenlik hizmeti sunmaya 1992 yılında başlayan Anfa Güvenlik 5188 sayılı yasa gereklerine göre 2005 yılında şirketleşme süreci sonrasında uzman yönetim kadrosu ve güvenlik görevlileri ile can ve mal güvenliğini korumaya yönelik güvenlik hizmeti sunmasının yanısıra kurduğu eğitim kurumuyla özel güvenlik sektöründe rol almak isteyen binlerce insanı sertifikalandıran önder ve tek kamu şirketidir.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANFA, Güvenlik, Hizmetlerinde, Ödenmesi, Gereken, İkramiyeler, Ödenmedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı