Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
06 HAZİRAN Salı 01:25

ANFA Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri Limited Şirketi Özel Sektörede Hizmet Vermeye Başladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri Limited Şirketi, Başkent’te yaşayan vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmesi amacıyla hizmet vermeyi sürdürüyor.

haber
Giriş Tarihi : 01-02-2022 19:11
ANFA Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri Limited Şirketi Özel Sektörede Hizmet Vermeye Başladı

ANFA Güvenlik, Başkent’te güvenlik hizmeti almak isteyen tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre profesyonel hizmet vermeye başladı.

Silahlı veya silahsız, liyakat usulüne göre nitelikli özel güvenlik görevlisi yetiştiren ANFA Güvenlik,

uzman personel tarafından yapılan risk ve zafiyet analizleri doğrultusunda oluşturulan kadrosu ile görev üstlenilen mahallerde etkin güvenlik hizmeti sağlayacak.

Köpekli güvenlik hizmetlerinden su üstü devriyesine, tesis güvenliğinden şahısların yakın korumalığına kadar birçok alanda uzmanlaşmış personeliyle yeşil alanlar, parklar, mezarlıklar, barajlar, spor tesisleri ve stratejik tesislerde güvenlik hizmeti sağlayan ANFA Güvenlik, huzurlu bir kent hayatı için profesyonel bir yaklaşımla çalışmalarına devam ediyor. 

Koruma ve güvenlik hizmeti almak isteyen kamu ve özel sektör kurum kuruluşlarına danışmanlık hizmeti de veren ANFA Güvenlik, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne göre faaliyetlerini sürdürüyor.

AdminAdmin

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı