Haber
Giriş Tarihi : 05-07-2021 20:35   Güncelleme : 05-07-2021 21:31

Anfa Güvenlik Çalışanları Kendi Çıkarlarının Korunduğu Toplu İş Sözleşmesine Hazırlanıyor!

Anfa Güvenlik Çalışanları Yeni Dönem Toplu İş Sözleşmesi için şartlarını kabul eden ve bunu yapabilecek sendikalarla görüşmeye başladılar.

Anfa Güvenlik Çalışanları Kendi Çıkarlarının Korunduğu Toplu İş Sözleşmesine Hazırlanıyor!

Başkentlilerin huzur içerisinde ve güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmesi için şehrin birçok noktasında gördüğümüz ANFA Güvenlik çalışanları,yeni dönem toplu iş sözleşmesi döneminde kendi çıkarlarının yer aldığı bir toplu iş sözleşmesi istiyor.

ANFA Güvenlik Çalışanları Yeni Sendikal Arayış İçerisine Girdi

Bunun için arayış içerisinde bulunan çalışanlar psikolojik baskı,geçmişte yaşanan haksız kesilen yövmiye cezaları ve benzeri durumların ortadan kalkmasını ve tamamen son bulmasını istiyor.

Yeni Dönem Toplu İş Sözleşmesi için şartlarını kabul eden ve bunu yapabilecek sendikalarla görüşmeye başladılar.ANFA Güvenlik çalışanları,biz özel güvenlik işçilerinin başka sendikal arayışa sürükleyen en büyük nedenlerden biri çalışma hayatında bizleri ekonomik ve sosyal açıdan temsil etme gücünün yetersiz kalmasından kaynaklanmaktadır.Bizleri temsil etmeyen sürekli baskı içerisinde yönetilmeye zorlanan bir sendika istemiyoruz.Artık yeni toplu iş sözleşmesi döneminde iyi bir toplu iş sözleşme imzalamak istiyoruz.Kapalı kapılar arkasında hiç bir çalışanın görüşü,sorunu dikkate alınmadan imzalanan toplu iş sözleşmesi sürecine bizlerde kapımızı kapattık.Bu niyetle yoluna devam eden,aidat sendikacılığı düşüncesi ile hareket eden sendikaya başka kapıya demeye artık başladık.

Yapılan Toplu İş Sözleşmesinden ANFA Güvenlik Çalışanları Memnun Değil!

ANFA Güvenlik çalışanlarını yakından takip eden ve çalışma hayatındaki sorunları haber sitemiz aracılığı ile gündeme getiren özel güvenlik haber ekibimiz,yapılan toplu iş sözleşmesinden işçilerin memnun olmadıklarını gözlemledi.