Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Advert
Advert

Gebze’de Özel Güvenlik Kimlik Alımında Büyük İndirim Kampanyası

Gebze Özel Güvenlik Kursu, Gebze Özel Güvenlik Firmaları Özel güvenlik görevlisi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fiyat kampanyası başladı.İzmit-Gebze çevresinde bulunan özel güvenlik eğitimi kurumu Efor Özel Güvenik Eğitim kurumlarının fiyat avantajlarından yararlanın.

Gebze Özel Güvenlik Kursu, Gebze

Gebze Özel Güvenlik Kursu, Özel güvenlik görevlisi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fiyat kampanyası başladı.İzmit-Gebze çevresinde bulunan özel güvenlik eğitimi kurumu Efor Özel Güvenik Eğitim kurumlarının fiyat avantajlarından yararlanın.Gebze’de bulunan ve özel güvenlik eğitim kurumlarının önde gelen firmalarından olan EFOR  GROUP Özel güvenlik eğitim kurumu temel ve yenileme eğitim ücretlerinde indirim kampanyası başlattı.Ayrıca şehit ve gazi yakınlarına ve sınavda 100 puan alan öğrencilere de eğitimleri ücret almadan vermektedir.

Gebze Özel Güvenlik Firmaları

Konu ile ilgili haber sitemize açıklamalarda bulunan EFOR GRUOP yönetim kurulu başkanı Ersin Üresin;

İnovasyonu görev tanımlarından bağımsız olarak, tüm iş süreçlerimize yansıtıyor, günlük yaşamımızın bir parçası olarak görüyoruz. Başarılı inovasyonun, tüketicinin gerçek ihtiyacına cevap veren en yaratıcı çözüm olduğuna inanıyoruz. Hayata, çevremize, yaptığımız işlere tüketici gözüyle bakarak, fikirden ürüne giden yolculuğun her aşamasına inovatif yaklaşımlarımızı yansıtıyoruz.

İnovasyon ve sürdürülebilirlik kavramlarının birbirlerini tamamladığı inancıyla, tüm yaratıcı süreçlerimizi geliştiriyoruz. İş ortaklarımızı da süreçlerimize dahil ederek, tüketiciye en büyük değeri yaratacak, sürdürülebilir bir gelişime izin verecek ürün ve hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Efor Group olarak hedefimiz üretimde bulunan projelerimize eğitimli , genç, dinamik çalışanları bulmak, organize etmek ve çözüm ortaklığı sunmaktır.  

Amacımız, daha çok sayıda firmada yüksek kaliteli ve aynı zamanda eğitimli, profesyonel iş gücü bulmak ve firmaların üretimlerinin artmasına katkıda bulunmaktır. Daha sağlıklı bir gelecek yaratma hedefine bağlılığımız ve arzumuz, bizi sürekli olarak ilerleme ve vizyonumuzu gerçekleştirmemizi sağlayacak olan mümkün olan en iyi insan gücünü bulmaya ve geliştirmeye doğru sürüklemektedir.

Gebze özel güvenlik firmaları oldukça fazla olmasına rağmen kesintisiz hizmet veren ve işini özenle yapan firma sayısı bir elin parmak sayısını geçmemektedir. Firmamız bu konuda oldukça tecrübelidir ve işini özenle, severek yapan personelleriyle daima hizmetinizdedir.

Gebze Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi

Bölgenin en ayrıntılı eğitimini veren firmamız silahlı özel güvenlik olmak isteyenler için oldukça avantajlı bir eğitim vermektedir. Eğitim birçok alanda oldukça önemli bir olgudur ve eğitim kalitesi oldukça önemlidir. 21 yaşını tamamlamış lise mezunu olan kişiler silahlı özel güvenlik eğitimlerine katılabilirler. Sizler de Gebze silahlı özel güvenlik eğitimi almak istiyorsanız kurumumuzla iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gebze Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi

Gebze bölgesinde faaliyet göstermekte olan özel güvenlik kursu veren firmamız silahlı Silahsız özel güvenlik görevlileri yetiştirmektedir. Silahsız özel güvenlik Eğitimi alabilmek için kişilerin 18 yaşını doldurmuş olması ve en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Sizlerde özel güvenlik olmak istiyorsanız firmamız tarafından verilen Gebze silahsız özel güvenlik eğitimi programına kayıt yaptırabilirsiniz. Uzman kadromuzdan eğitim almak ve ocak ayına özel fiyat avantajlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adres Bilgileri

İstasyon Mah. 1459 Sok. No:19 Efor Plaza Gebze / Kocaeli

055 281 85 594

meritking giriş kingroyal giriş