Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Advert
Advert

Ankara İşçi Avukatı

Ankara İşçi Avukatı, Ankara bölgesinde İş Kanunu, İşyeri Anlaşmazlıkları Yargılama Usulü Kanunu ve diğer İşçi Hakları ile ilgili yasalar konusunda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti veren avukatlardır.

Ankara İşçi Avukatı, Ankara

Ankara İşçi Avukatı Ne İş Yapar

Ankara İşçi Avukatı, Ankara bölgesinde İş Kanunu, İşyeri Anlaşmazlıkları Yargılama Usulü Kanunu ve diğer İşçi Hakları ile ilgili yasalar konusunda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti veren avukatlardır.İşçi alacakları ile ilgili sorun yaşıyorsanız alanında tecrübeli iş hukuku avukatlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Ankara İşçi Avukatları, İşçi Hakları ile ilgili olarak çalışanların haklarını koruma ve haklarının ihlal edilmesi durumunda haklarını savunma konusunda uzmanlık sahibidirler.

Eğer Ankara bölgesinde yaşıyorsanız ve İşçi Hakları ile ilgili bir sorunuz ya da anlaşmazlığınız varsa, Ankara İşçi Avukatı Av.  Ayşenur Banu PEHLİVAN ile iletişime geçerek hukuki yardım alabilirsiniz.

Ayşenur Banu Pehlivan Kimdir?

Av. Ayşenur Banu PEHLİVAN,  lise öğrenimini Adana/Kozan’da tamamlamıştır. 2016 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne kaydolmuş, 2020 yılında mezun olmuştur. Ankara Barosunda staj eğitimini tamamladıktan sonra Avukatlık yeminini ederek 40047 sicil numarası ile mesleğe başlamıştır. Eğitim, staj ve staj sonrasında katıldığı eğitim programları ve seminerlerle mesleki yetkinliğini ve bilgisini arttırmıştır. Av. Ayşenur Banu Pehlivan, ceza hukuku, idare hukuku,adli sicil, aile ve boşanma hukuku, iş hukuku, sigorta hukuku başta olmak üzere her türlü hukuki konuda müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır

İşçi alacaklarında hukuksal davalar yakından takip ederek sonuçlandırmaktadır.

Telefon Numarası

0312 945 26 38

+90 553 776 32 14

meritking giriş kingroyal giriş