Advert

Güvenlik-İş Sendikasından KYK Genel Müdürüne İstişare Ziyareti

Türk-İş'e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, KYK Genel Müdürü Sinan AKSU’yu makamında ziyaret etti.

Güvenlik-İş Sendikasından KYK Genel Müdürüne İstişare Ziyareti

Yapılan ziyarette KYK’da çalışan Güvenlik Görevlilerinin sorun ve talepleri üzerinde istişare yapıldı.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, “Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK ) Genel Müdürü Sayın Sinan AKSU’yu makamında ziyaret ederek üyelerimizin sorunları ve talepleri konusunda istişare ettik,Kredi ve Yurtlar kurumunda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın çoğunluğu sendikamızın üyesi,bizlere iletmiş oldukları konuları ilgili makamlara ileterek, çalışma yaşamında birçok sorunla karşı karşıya kalan Özel Güvenlik Görevlisi arkadaşlarımızın daha iyi şartlarda çalışması ve talepleri olan nöbet sistemi konusunu Sayın Genel Müdürümüze aktardık,dileğimiz çalışma yaşamında yaşanan sorunların bir an önce çözülmesidir.

Sayın Genel Müdürümüze Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına üyelerimizin ve özel güvenlik görevlilerinin çalışma hayatına dair konularına duyarlılığı ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. 

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK ) Genel Müdürü Sayın Sinan AKSU gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduklarını söyledi.

ömer çağırıcı güvenlik iş sendikası kyk özel güvenlik güvenlik görevlisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat