Advert

1 Mayıs'ta KİTLER'de Çalışan Taşeron İşçilere Müjdeli Haber Gelebilir

1 Mayıs'ta KİTLER'de Çalışan Taşeron İşçilere Müjdeli Haber Gelebilir.696 KHK kapsamında kapsam dışı kalan KİT Kurumlarında çalışan taşeron işçiler için hükümetin çalışma yaptığı öğrenildi.

1 Mayıs'ta KİTLER'de Çalışan Taşeron İşçilere Müjdeli Haber Gelebilir

1 Mayıs'ta KİTLER'de Çalışan Taşeron İşçilere Müjdeli Haber Gelebilir.696 KHK kapsamında kapsam dışı kalan KİT Kurumlarında çalışan taşeron işçiler için hükümetin çalışma yaptığı öğrenildi.

Yaklaşan şeçimler,işçilerin tepkisi ve beklentileri göz önüne alan hükümet KİT'lerde çalışan taşeron işçilere KADRO müjdesini 1 Mayıs veya öncesi verebilir.KİT Kurumlarında çalışan taşeron işçiler ile gündemde yerini koruyan TÜRK-İŞ Başkanı Ergün ATALAY,en son Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ile görüşerek sendikaların beklentileri içeren dosyayı sunmuştu.

Bu konuyla alakalı olarak detayları Başbakan'a ilettik Sayın Başbakan'ın ifadesi şudur ki; "KİT'lerle ilgili açıklamaları yaptık" kısa bir zaman içinde KİT'lerle alakalı kamuoyuna müjdeli haberlerin verileceğini Sayın Başbakan söyledi" demişti.

Sunulan dosya ve sonrası hükümetin çalışmalarda sona geldiği öğrenildi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Özelden     0000-00-00 Tarih bunu da yazacak...
Durmuş     0000-00-00 Siyasetçilere hiç güvenmiyorum hiçbirisinede inanmıyorum milleti kandırmak için milletten oy devşirmek için hertürlü vaatte bulunurlar hertürlü yalan dolan söylerler bunlarda hertürlürlü alevere dalevere var kayıtsız şartsız tüm taşeronlara kadro verecez diye söz verdiler biz kitlerde çalışanları kapsam dışında bıraktılar üvey evlat muamelesi yaptılar ama keser döner sap döner 24 haziranda hesap döner sandıkta görüşecez
Emin Gültekin     0000-00-00 Ölme eşeğim sana ot vereyim 'e döndü olay
misafir k     2018-04-25 Çocuk oyununa çevirdiler resmen boyle seymi olur? Eğer vereceksen ver seçim vaatleriyle insanların duygularıyla oynama.Baştan verseydiniz adaletli olsaydınız kendi adamlarınızı soktunuz kadroya kendi insiyatifinizle gelmeyenleri bi şekilde dışarda biraktınız .Taşeron taşerondur kit ler ve bit lerde taşerondur, bir ayrım yaparak haksızlık yaptınız bu hatayı düzeltin.İnsanlara da zannedecek ki taşeronlar kadroya alındı .Alınmadı yarısı alındı.HAKSIZLIK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
istanbul rize evden eve nakliyat