Advert

Güvenlik-İş Genel Başkanı Çağırıcı’ya Aday Ol Baskısı

24 Haziran’da yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekilliği seçimlerinde seçim kararının açıklanmasının ardından Türkiye genelinde olduğu gibi Sendikalarda da siyasi kulisler hayli hareketlendi.

Güvenlik-İş Genel Başkanı Çağırıcı’ya Aday Ol Baskısı

24 Haziran’da yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekilliği seçimlerinde seçim kararının açıklanmasının ardından Türkiye genelinde olduğu gibi Sendikalarda da siyasi kulisler hayli hareketlendi. Türk-İş’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı’nın yakın çevresinin ve Sendika camiasının 24 Haziran 2018 Milletvekili ve Başkanlık seçimlerinde milletvekili adayı olması için yoğun baskı uyguladıkları gelen haberler arasında.

Taşeron işçilikten gelen ve özel güvenlik görevlisi olarak yıllarca mücadele ederek Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanlığına kadar yükselen Ömer Çağırıcı’nın sık sık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü biliniyor. Taşeron işçilerin kadro mücadelesinde yıllardır öncü olarak çalışan Taşeron dernek temsilcilerinin de Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Çağırıcı’ya aday olması konusunda görüştüğü ve T.B.M.M’de Taşeron işçilikten gelen birinin olmasının gereğini ifade ettiklerini söylediler. Özel Güvenlik mesleğinden gelen Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı’nın nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Zülfikar     0000-00-00 Yav he he insan sallarda bu kadar da değil
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
istanbul rize evden eve nakliyat