Advert

Dediğimiz Gibi İBB'ye Bağlı Tüm Birimlerde Çalışan Özel Güvenlik Görevlileri Geçisi İST-GÜVEN A.Ş'ye Yapıldı.

İBB'ye bağlı birimlerde çalışan özel güvenlik görevlilerinin taşerona kadro sürecinde tüm belirsizlikler son buldu.Buna göre İBB Birimlerinde çalışan tüm özel güvenlik görevlileri İST-GÜVEN A.Ş'ye geçisi yapıldı.

Dediğimiz Gibi İBB'ye Bağlı Tüm Birimlerde Çalışan Özel Güvenlik Görevlileri Geçisi  İST-GÜVEN A.Ş'ye Yapıldı.

İBB'ye bağlı birimlerde çalışan özel güvenlik görevlilerinin taşerona kadro sürecinde tüm belirsizlikler son buldu.Buna göre İBB Birimlerinde çalışan tüm özel güvenlik görevlileri İST-GÜVEN A.Ş'ye geçisi yapıldı.

Buna göre İSKİ,İĞDAŞ,AĞAÇ AŞ,BELTUR,BOĞAZİÇİ YÖNETİM A.Ş,BİMTAŞ,HALK EKMEK,HAMİDİYE,İSBAK,İSFALT,İSPARK,İSTAÇ,İSTON,İSYÖN,OTOBÜS AŞ,Ş.HİR HATLARI AŞ,KÜLTÜR AŞ,KİPTAŞ,MEDYA AŞ,UGATEM,METRO,GÜVENSU,İSTELKOM Birimlerinde görev yapan toplamda 8.625 özel güvenlik görevlisi İBB'nin hali hazırda kurulan iştirak şirketi olan İST-GÜVEN A.Ş'ye geçişi yapıldı.

Özel güüvenlik haber olarak daha önceki haberlerimizde de geçiş yapılmadan İBB'ye bağlı birimlerde görev yapan özel güvenlik görevlilerinin İST-GÜVEN Bünyesine alınacağını yayınlamıştık.

http://www.ogghaber.net/haber/2420/istanbul-buyuksehir-belediyesi-ozel-guvenlik-calisanlari-ist-guven-istirak-sirketindemi-istihdam-edilecek.html

http://www.ogghaber.net/haber/2649/metro-istanbulda-gorev-yapan-yaklasik-1400-ozel-guvenlik-gorevlisi-ist-guvende-devam-edecek.html

http://www.ogghaber.net/haber/2679/iski-kadro-basvuru-sonuclarini-acikladi1312-ozel-guvenlik-gorevlisi-kurulu-istirak-sirketi-olan-ibb-ist-guven-bunyesinde-yer-alacak.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Özel güvenlik çalışanı     2018-03-17 Belediyede Öel bir şirkete bağlı özel güvenlik olarak çalışmaktayım belediye şirketine alınarak kadrolu mu oluyoruz!!??lütfen belediyedeki taşeron özel güvenlik çalışanlarını söz verildiği gibi kadroya alsınlar!! biz şirkete bağlı olarak çalışmak istemiyoruz söz verildiği gibi kadrolu çalışmak istiyoruz!! özel güvenlik sendikaları neden belediye taşeron özel güvenliklerine sahip çıkmıyor!!??
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat