Advert

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu;Bayan Özel Güvenlik Görevlilerini Makamında Kabul Etti

8 Mart kadınlar günü sebebi ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bayan özel güvenlik görevlilerini makamında kabul etti.Bayan özel güvenlik görevlileri ile görüşen Soylu;Özel güvenlik görevlilerine çalışma hayatı ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu;Bayan Özel Güvenlik Görevlilerini Makamında Kabul Etti

8 Mart kadınlar günü sebebi ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bayan özel güvenlik görevlilerini makamında kabul etti.Bayan özel güvenlik görevlileri ile görüşen Soylu;Özel güvenlik görevlilerine çalışma hayatı ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, yaptığı yazılı açıklamada, ise Bakan Soylu'nun geçen ay İstanbul'da düzenlenen "Özel Güvenlik Görevlileri Eğitim Programı"na katıldığını anımsatarak, bu programın özel güvenlikçilerin İçişleri Bakanı düzeyinde dikkate alınması bakımından ilk olduğunu vurguladı.

İçişleri Bakanı Soylu sayesinde atılan bu adımın kendilerini oldukça memnun ettiğini ifade eden Çağırıcı, şunları kaydetti:

"Özel güvenlik görevlilerinin İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu tarafından önemsenip, dikkate alınması, 283 bin özel güvenliğin motivasyonunu üst seviyeye çıkartmıştır. Destek ve ilgisinden ötürü kendisine teşekkür ediyoruz. Kamuoyu bilsin ki özel güvenlik görevlileri her zaman devletimizin emrinde, milletimizin hizmetindedir."

Özel güvenlik görevlilerinin 2004'te yayımlanan 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunuyla çalışmaya başladığını hatırlatan Çağırıcı, "Özel güvenlik görevlileri, beşikten mezara kadar insan hayatının tüm evresinde özveriyle görev yapıyor." değerlendirmesinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat