Advert

Özel Güvenlik Görevlisinden Pankartlı Evlilik Teklifi

Eskişehir'de özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Mehmet Meke (solda), Sevgililer Günü için İzmir'e gelerek kız arkadaşı Saadet Kaya'ya (sağda) "pankartlı" evlilik teklifi yaptı.

Özel Güvenlik Görevlisinden Pankartlı Evlilik Teklifi

Eskişehir'de özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Mehmet Meke (solda), Sevgililer Günü için İzmir'e gelerek kız arkadaşı Saadet Kaya'ya (sağda) "pankartlı" evlilik teklifi yaptı.

Eskişehir'den İzmir'e gelen genç, KonakMeydanı'nda açtığı pankartla kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu. Eskişehir'de bir kamu kuruluşunda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan 34 yaşındaki Meke, kız arkadaşı Saadet Kaya'ya sürpriz yapmak için, Kaya'nın ikiz kardeşi Afet Kaya'dan destek aldı.

Meydanda, üzerinde kız arkadaşıyla çekilmiş fotoğrafı ile "Benimle evlenir misin?" yazısı bulunan pankart hazırlatan ve bir de müzisyen ayarlayan Meke, kız arkadaşına Konak Meydanı'ndaki tarihi saat kulesinde buluşmak için mesaj attı. Buca Halk Eğitim Merkezi'nde seramik öğretmenliği yapan Saadet Kaya, buluşma noktasına geldiğinde, ikiz kardeşi Afet Kaya ile arkadaşları pankartı açtı. Bu sırada Meke, müzik eşliğinde diz çökerek, kız arkadaşına evlenme teklifi yaptı. "Evet" yanıtını alan Meke, kız arkadaşının parmağına yüzük taktı.

 

Sürpriz nedeniyle çok mutlu olduğunu söyleyen genç kız, "Hiç haberim yoktu. Şu anda çok mutluyum. Gerçekten çok güzel bir sürpriz oldu. İnanılmaz bir duygu, hiç beklemiyordum." dedi.

Meke ise, "Çok mutluyuz. Altı aydır beraberiz ve bunu Sevgililer Günü'nde taçlandırmak istedim." diye konuştu.

Çift daha sonra müzik eşliğinde dans etti.

İşte tüm dünyadan Sevgililer Günü manzaraları!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat