Advert

5 Kurum Daha Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

“696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 nci maddesiyle, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü maddesine dayanılarak hazırlanan Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin Usul ve Esaslar” kapsamında Üniversitemize başvuruda bulunan personellerin Tespit Komisyonu değerlendirme sonuçları aşağıdadır denildi.

5 Kurum Daha Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

 

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

ÜNİVERSİTEMİZE YAPILAN SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ SÜRECİNDE BAŞVURU SONUÇLARI (Sınava Girmeye Hakkazananlar)“696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 nci maddesiyle, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü maddesine dayanılarak hazırlanan Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin Usul ve Esaslar” kapsamında Üniversitemize başvuruda bulunan personellerin Tespit Komisyonu değerlendirme sonuçları aşağıdadır denildi.

Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçları için Tıklayınız...

ALANYA ÜNİVERSİTESİ

24 Aralık 2017 Tarihli ve 30280 Sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan "KHK/696 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname"  ve 1 Ocak 2018 Tarihli ve 30288 Sayılı Resmî Gazete yayımlanan "Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar" çerçevesinde yapılan ön inceleme ve esas inceleme sonucunda başvuruları kabul edilen ve reddedilen kişilere ait liste için tıklayınız.

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ
 
ÜNİVERSİTEMİZE YAPILAN SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ SÜRECİNDE BAŞVURU SONUÇLARI (Sınava Girmeye Hakkazananlar)

Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçları için Tıklayınız...

Kırşehir İl Kültür Turizm Müdürülüğü

Taşeronda Çalışan İşcilerin Sürekli İşci Kadrolarına Geçişi Başvuru Sonuçları

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Kamuda çalışan işçilerin kadroya alınmasına ilişkin 24/12/2017 tarihinde yayınlanan 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127. Maddesine ve 1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Tebliğin 10. Maddesine istinaden Tespit Komisyonunca incelenen personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmelerine tabi çalışan, Sürekli ve Geçici İşçi kadrolarına başvuru yapan, ön inceleme ve esas inceleme sonucunda başvuruları kabul edilen ve reddedilen kişilere ait liste için tıklayınız.

 

 

 

 

 

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçları Açıkladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
istanbul rize evden eve nakliyat