Advert

Özel Güvenlik Görevlileri İkna Etmeye Çalıştı Ama Nafile

Bir grup yolcu, araçların önüne geçerek yolu kapattı. Yaklaşık 15 dakika boyunca Zincirlikuyu istikametinde metrobüs seferleri durdu.

Özel Güvenlik Görevlileri İkna Etmeye Çalıştı Ama Nafile

Avcılar Metrobüs Durağı'nda dün akşam saat 20.00 sıralarında Zincirlikuyu istikametine giden metrobüslerin dolu olması durakta bekleyen yolcuları isyan ettirdi. Bir grup yolcu, araçların önüne geçerek yolu kapattı. Yaklaşık 15 dakika boyunca Zincirlikuyu istikametinde metrobüs seferleri durdu. Durağa iki boş metrobüsün gelmesiyle yolcular eylemlerini sonlandırdı. Bir yolcu, "Sabah bu yoğunluk akşam yoğunluk" dedi.

BOŞ METROBÜSE BİNDİLER

Yolu kapatan yolcular İBB'yi de telefonla arayarak durumu anlattı. Eylemin haber alınması üzerine gelen güvenlik görevlileri uzun süre yolcuları ikna etmeye çalıştı. Sonuç alınamayınca vatandaşlar garaja giden otobüse bindirilerek Büyükçekmece TÜYAP durağına yönlendirildi. Yolun kapatılması sonucu metrobüs kuyruğunun Avcılar'dan Şükrübey'e kadar uzadığı anonsu yapıldı. Vatandaşlar her gün aynı çileyi yaşadıklarını soruna çözüm bulunması gerektiğini söyledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat