Advert

Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırmasını Kurumlar Valilik'ten Toplu Olarak İstiyor

Bayburt Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü taşerona kadro sonuçlarını açıklarken başvuru sonuçlarını gerekçeleri açıkladı.Açıklamada Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak (12.01.2018 tarihli ve E.28083 sayılı yazımızla Valilik Makamından toplu olarak talep edilmiştir.)denildi.

Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırmasını Kurumlar Valilik'ten Toplu Olarak İstiyor

Bayburt Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü taşerona kadro sonuçlarını açıklarken başvuru sonuçlarını gerekçeleri açıkladı.Açıklamada Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak (12.01.2018 tarihli ve E.28083 sayılı yazımızla Valilik Makamından toplu olarak talep edilmiştir.)denildi.

TESPİT KOMİSYONLARI AŞAĞIDAKİ MADDELERE GÖRE KADRO GEÇİŞ BAŞVURULARINI AÇIKLIYOR

1 Ocak 2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdari Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 üncü maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar” ın Tespit Komisyonu başlıklı 8 inci maddesi kapsamında kurulan Tespit Komisyonu, Salıgünü saat 14.00’da toplantı salonunda/odasında toplanarak aşağıdaki karar/kararlar alınmıştır.

  1. Müdürlüğümüze toplam 65 (Altmış Beş) başvuru yapılmıştır. Yapılan tüm başvurular eksiksiz olarak Tespit Komisyonumuza intikal ettirilmiştir. İşçilerin başvuruya ilişkin koşulları taşıyıp taşımadıkları

- İşçi 04.12.2017 tarihi itibariyle bu kapsamda çalışıyor mu?

- 657 sayılı DMK’ nın 48’ inci maddesinin (A) bendinin (1), (2), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşıyor mu?

- Türk Vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- Anayasal düzene karşı suçlar ve yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak,

- Askerlikle ilgisi bulunmamak,

- Akıl hastalığı bulunmamak,

- Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak (12.01.2018 tarihli ve E.28083 sayılı yazımızla Valilik Makamından toplu olarak talep edilmiştir.)

Ayrıca, Personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmeleri kapsamında bulunmakla birlikte 04.12.2017 tarihinde doğum (doğum öncesi ve sonrası ücretli veya ücretsiz kanuni izinler dahil) veya sağlık kurulu raporuyla belgelendirilen sağlık sorunları nedenleriyle iş sözleşmeleri askıda olanlar anılan tarih itibariyle askerde bulunan personel bulunmadığı,değerlendirilerek aşağıdaki tabloda isimleri yazılı olan başvuruların ilgili şartları taşıdığı tespit edilmiştir şeklinde karar verildi denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
istanbul rize evden eve nakliyat