Advert

Van Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Özel Güvenliklere Narko Rehber Eğitimi

İçişleri Bakanlığının "Uyuşturucu İle Mücadele Uygulama Politikası" kapsamında yerel yönetimlerin uyuşturucuyla mücadelede etkin rol oynamasını sağlamak amacıyla eğitim seminerleri düzenleniyor.

Van Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Özel Güvenliklere Narko Rehber Eğitimi

İçişleri Bakanlığının “Uyuşturucu ile Mücadele Uygulama Politikası” kapsamında Van Büyükşehir Belediyesi personeline uyuşturucuyla mücadele semineri verildi.
İçişleri Bakanlığının "Uyuşturucu İle Mücadele Uygulama Politikası" kapsamında yerel yönetimlerin uyuşturucuyla mücadelede etkin rol oynamasını sağlamak amacıyla eğitim seminerleri düzenleniyor. Bu kapsamda İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Birimi tarafından Büyükşehir Belediyesi Kadın Yaşam Merkezinde zabıta müdürlüğü personeli, temizlik işleri personeli ve özel güvenlik görevlilerine narko rehber eğitimi verildi. Polis Memuru Ayşegül Bayındır tarafından verilen eğitimde; katılımcılara uyuşturucu satıcıları, uyuşturucu kullanan kişilerin hal ve hareketleri, üst aramasında dikkat edilecek hususlar, uyuşturucu maddelerin görüntüsü ve şekli detaylı bir şekilde anlatıldı.
İki saat süren eğitime katılan personel, seminerin çok faydalı olduğunu belirtirken, uyuşturucu ile mücadelede birçok yeni konuyu öğrenmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat