Advert

ÖZ-İŞ Sendikası Tekirdağ İl Başkanı Ramazan Biçer ''ÖZEL GÜVENLİKLER Olarak AFRİN İçin Her Daim Hazırız''

ÖZ-İŞ Sendikası Tekirdağ İl Başkanı Ramazan Biçer özel güvenlik görevlileri olarak devletimizin miletimizin huzuru için yürütmüş olduğu AFRİN operasyonuna her zaman hazır dedi.

ÖZ-İŞ Sendikası Tekirdağ İl Başkanı Ramazan Biçer ''ÖZEL GÜVENLİKLER Olarak AFRİN İçin Her Daim Hazırız''

ÖZ-İŞ Sendikası Tekirdağ İl Başkanı Ramazan Biçer özel güvenlik görevlileri olarak devletimizin miletimizin huzuru için yürütmüş olduğu AFRİN operasyonuna her zaman hazır dedi.

Türk ordusunun Afrin'de PKK ve PYD başta olmak üzere terör örgütlerine karşı ülkenin güvenliği için 'Zeytin Dalı Harekatı'nı başlattığını belirtti. Dün Burdur'da görevli özel güvenlik görevlisi bayan arkadaşımızın AFRİN İçin başvuruda bulunması bizleri çok büyük bir şekilde gururlandırdı.

Türk Silahlı kuvvetleri tarafından hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin kuzeybatısında Afrin Bölgesi’nde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek için yapılan bir harekata bizlerede görev verilirse gözü kırpmadan destek veririz,.Benim gibi düşünen binlerce özel güvenlik arkadaşlarımız yeterki bizlere görev verilsin 15 Temmuzda olduğu gibi her zaman özel güvenlik görevlileri devletimizin yanındadır ve daima hazırdır dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat