Advert

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Anfa Güvenlik ve Sendikasına Ne Zaman Dur DİYECEK!

Osmanlı Spor Külübünün maçlarına taraftar olarak götürülen,kamu şirketi olmasına rağmen haklarını alamayan,haksız yere tutanak karşılığı maaşları kesilen,toplu iş sözleşmesinden doğan farklarını alamayan,sendika ve şirket ile işten çıkartılma korkusu yaşayan,kamu şirketinde çalışmalarına rağmen taşeron sistemin altında ezilen özel güvenlik görevlilerinin sesini Yeni ANKARA BÜYÜKŞEHİR Belediyesi duyacakmı?

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Anfa Güvenlik ve Sendikasına Ne Zaman Dur DİYECEK!

Osmanlı Spor Külübünün maçlarına taraftar olarak götürülen,kamu şirketi olmasına rağmen haklarını alamayan,haksız yere tutanak karşılığı maaşları kesilen,toplu iş sözleşmesinden doğan farklarını alamayan,sendika ve şirket ile işten çıkartılma korkusu yaşayan,kamu şirketinde çalışmalarına rağmen taşeron sistemin altında ezilen özel güvenlik görevlilerinin sesini Yeni ANKARA BÜYÜKŞEHİR Belediyesi duyacakmı?

Kadro Başvuruları kamu şirketi olduğu için red edilen yaklaşık 4 Bin özel güvenlik görevlisi çalışma hayatında bazı düzenlemeler bekliyor.Yeni yönetiminde umutlu olan özel güvenlik çalışanları seslerini Büyükşehir Belediye Başkanın'a Mustafa Tuna'ya duyurmak istiyor.

Bilindiği üzere ANFA Güvenlik Çalışanlarının çalışma hayatında yaşadıkları sorunları sizler ile paylaşmıştık.Kamu şirketi olmasında rağmen bazı haklardan mahrum bırakılan çalışanların hakları sendika tarafından da görmezden gelinince işler son zamanlarda iyice karıştı.Her ay 45 TL Civarında sendikaya aidat veren işçiler kesilen ücretlerin nasıl harcandığını bile bilimiyor.Bazı kurumlar toplu iş sözleşmesinden fark alırken bazı kurumlarda çalışan işçiler ise bu farklardan yararlanamıyor.

Çalışanlar 2015 yılında  HAK-İŞ'e bağlı ÖZ-İŞ Sendikasına üye yaptırıldıklarını daha sonrasında yeni bir sendika kurulduğunu burdan istifa ederek Yeni kurulan ve dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in destek verdiği HAK-İŞ'e bağlı ÖZ-GÜVENSEN Sendikasına geçirildiklerini sürecin nasıl işlediğini bilmedikleri söyledi.İşyerinde temsilcilikleri bile bulunmayan ve işyeri temsilcilikleri için şeçim bile yapmayan sendika ise iddiaları asılsız olduğunu vurguluyor.

Sonuç olarak ANFA Çalışanları olarak bizler büyük bir özveri ile Ankara Büyükşehir Belediyemizin en hassas kurumlarını koruyan kişileriz,vatanımız miletimiz için yeri geldiğinde ücretsiz bile görev yaparız.AMA ortada bir haksızlık var paralarımız kesiliyor haklarımız yeniliyor ve bunları başkaları yiyerek kendilerine rant ve çıkar elde ediyor..Buda bizlerin zoruna gidiyor.Dosya hazırladık kısa zamanda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Tuna Bey ile görüşeceğiz dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
S.....yın inşallah     0000-00-00 Neden Allah, Peygamber, Din, İmandan bahsedenler yetim , kul hakkı yemede ilk 3 e oynarlar anlamıyorum.
Helal Olsun     0000-00-00 Çok güzel yemişler, ne de güzel yemişler, pek güzel yemişler, tıkanana kadar yemişler.
ANFA Hak iş söyle bana senden yiyeni var mı     0000-00-00 Çok güzel yemişler, ne de güzel yemişler, pek güzel yemişler, tıkanana kadar yemişler.
Ezilen Anafaci     0000-00-00 Kendileri çıkmadan odadan araba bir saat önce çalışıp ısınmaya başlıyor kendi agzilarinda küfür hiç bitmiyor güvenliğin ağzından bir kelime ciksa hemen tehtit tutanak artık sesimize kulak verin osmanlı spor maçlarında görev yaptık resmi aldığımız ucretin yarısını bizim rizamizi almadan dernege kestiler sendikanın ek zamlarini fazla mesai ücretlerini vermediler kendi adamlarını oraya verdiler şimdi tekrar alana en iyi yerlere alıyorlar buna kim dur diyecek.
Ezilen anfaci     0000-00-00 Alt yönetimi amirleri sfleri ve bu sistemi değiştirmediğiniz sürece her gün bir insani ve secmeninizi kayıp edersiniz. Daha silahlı sertifika si olmayan iki kelimeyi kinumasamayan insnaalr bu yönetimdeki kisilerin yüzüne amirlik yapıp güvenlik üstünde ego tatmin ediyor. Bunu bilen Recep Yıldırım herşeye göz yumuyor böyle olunca işinden korkan güvenlik ses cikarçıkartamıyor ellerinde kalem birde tutanak birşey oldumu yeşili getir deyip tetdit ediyor arabanın derecesine göre güvenliğe ısınmaaciyor
Ezilen anfaci     0000-00-00 Burdan büyükşehir belediye başkanımız mustafa tunaya ve anfa genel müdürü orhan kayaya sesleniyorum alanda onca ezilen ekmegi uğruna ağzını açamayan mazlum güvenlik varki egerki sizde bunların s3sine kulak vermez duymazdan gelirseniz bu yenilen kul hakkına sizde ortak olursunuz öncelikle haksız gelen amirleri ben amirimi ezdirmem deyip haklı güvenliği haksız çıkarıp parkına gönderen yöneticiliğini daha y şini bilmeyen haklihaklıyı haksizi ayirramayan recep yıldırım dan başlayıp alt yönetim
muro     0000-00-00 Selcuk dengesiz dengesiz konusma....karşı çıkacak bir durumda değiliz. En ufak bir karşılık verdiğimiz de bizleri en uzak parka sürüyorlar.Bilip bilmeden güvenlikleri yargılama....
Anfacı Nurettin yaman     0000-00-00 Bu olana bitene inanamıyorum
Abdülhamit     0000-00-00 Ayrica haftalik izinlerinde maca gorevli yazilan.personeller gitmezlerse parklarinin degisecegi söyleniyor. Daha konusmasini bilmeyen kisileri amir mudur yapan zihniyetler acaba sinav yapilsa kaçınız gecersiniz. Yıllık izinlerimiz sadece kışın kullandiriliyor. Evet magduruz. Sunu soyleyeyim sadece hepiniz yönetici olabilirsiniz ama idareci asla olamadiniz. Haram yiyerek basinizi secdeye egdiniz. Cocugumun hakkini yediniz ve asla helal etmiyorum zehir zikkim.olsun.
Abdülhamit     0000-00-00 Merhabalar.Anfadayken hem osmanlispor dernegine bakan hemde sendikada gorev alan sahislar simdi tekrar anfada kontrol amiri oluyor. Ve ortaligisiz.taseronsunuz sendikada alacaginiz yok gibi laflarla calisanlari galeyana getiriyorlar. Bizler ekmegimize sahip cikip gorevimizi yaparak çoluk cocugumuza rizkini goturen.insanlariz. vatan icin seve seve para almayiz ama.bunun vatanla alakasi yok hak yedi serefsizler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
istanbul rize evden eve nakliyat