Advert

Türkiye İş Bankası Özel Güvenlik Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası özel güvenlik alımı yapacak. Bankanın internet sitesinde, insan kaynakları bölümünde yer alan başvuru kılavuzunda İş Bankası özel güvenlik hakkında detaylar belirtildi. Buna göre bankanın şube ve genel müdürlük birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla erkek özel güvenlik görevlisi gerçekleştirilecek.

Türkiye İş Bankası Özel Güvenlik Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası özel güvenlik alımı yapacak. Bankanın internet sitesinde, insan kaynakları bölümünde yer alan başvuru kılavuzunda İş Bankası özel güvenlik  hakkında detaylar belirtildi. Buna göre bankanın şube ve genel müdürlük birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla erkek özel güvenlik görevlisi gerçekleştirilecek.

İş Bankası güvenlik görevlisi alımı 6 ilde yer alan müdürlüklere yapılacak. İstanbul, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Yozgat ve Ankara’da görevlendirilecek özel güvenlik görevlileri başvuru, yazılı sınav ve mülakat aşamalarından geçerek seçilecek.

Başvuru şartları arasında Türk vatandaşı olmak, 23 Ocak 1990 veya sonrasında bir tarihte doğmuş olmak, belirtilen 6 ilde ikamet ediyor olmak şartları yer alıyor. Adayların ayrıca 23 Ocak 2019’a kadar geçerli silahlı özel güvenlik sertifikalarının olması, gerekecek.

Mezuniyet şartı olarak en lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak gerektiği ilanda belirtildi. Boy şartı en az 175 cm olarak ilanda yer alırken, adaylardan işe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış sağlık kurulu raporu istenecek.

İLAN

Bankamızın Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. 
Yazılı sınav 23 Ocak 2018 Salı günü yapılacak olup alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda şarılı bulunan adaylarımıza, olanaklarımız doğrultusunda görev KADRO TEKLİFİ YAPILACAKTIR.

Alım Yapılacak Yerler :  
İstanbul, Gaziantep, Bismil/Diyarbakır, Şanlıurfa (Akçakale,Siverek), Çayıralan/Yozgat, Şereflikoçhisar/Ankara

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüsnü Dönmez     0000-00-00 formu nereye dolduruyoruz
sabrican     0000-00-00 beyler torpili olmayan bosuna basvurmasin ben 2010 da girdim adamlar baslicaklari yeri soyldiler sinava girmeden agzim acik kaldi ve basladilarda
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat