Advert

Manisa Irlamaz Vadisi’nde Özel Güvenlik Önlemleri Artırıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tahrip edilen Irlamaz Vadisi’nde yerinde incelemelerde bulundu.

Manisa Irlamaz Vadisi’nde Özel Güvenlik Önlemleri Artırıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tahrip edilen Irlamaz Vadisi’nde yerinde incelemelerde bulundu. Daire Başkanı İra, vadide güvenlik personeli sayısının arttırıldığını ve bölgenin birçok noktasına güvenlik kamerası takıldığını söyledi.


Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından proje geliştirilen ve Turgutlu’nun Kent Parkı olarak gösterilen Irlamaz Vadisi’nde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce aydınlatma direklerine ve çevre çitlerine verilen zararın ardından Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, bölgede incelemelerde bulundu.

İra’ya Zabıta Dairesi Başkanlığı Güvenlik Şube Müdürü Kemal Kaplan da eşlik etti. Irlamaz Vadisi’nde güvenliği arttıracaklarını ve kamu malına yapılan saldırının kabul edilemez olduğunu belirten Daire Başkanı Aydoğan İra, “Büyükşehir Belediyemiz tarafından Turgutlu ilçemize yakışır şekilde düzenlemesi yapılan Irlamaz’da gördük ki, bazı kendini bilmez şahıslar burada bir takım zararlar vermiş. Bunun üzerine biz de güvenlik önlemlerini arttırdık. Kimse kamunun malına zarar veremez. Biz bunun mücadelesi için buradayız. Vadinin her yanına kameralar yerleştirildi ve 24 saat sürekli olarak izleniyor. Ayrıca burada bulunan özel güvenlik personeli sayısını da arttırmak suretiyle halkımızın daha rahat ve huzurlu şekilde vakit geçirebilmeleri için hizmetlerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat