Advert

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Bir Anda Karıştı

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bir anda karıştı. Hasta yakınları ve hastanenin özel güvenlik görevlileri arasında yaşanan kavgada acil girişinin camları kırıldı.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Bir Anda Karıştı

Edinilen bilgiye göre, K.M.Ç. hastalanan çocuğunu acile getirdi. O sırada panik halindeki hasta yakınları ve aynı zamanda kardeş olan K.M.Ç. ve F.Ç. “hemen çocuğumuza bakın” diye feryat edince güvenlik görevlileri ile tartıştı. Çıkan kavgada güvenlik görevlisinin iki kardeşi yumrukladığı iddia edildi.

Ayrıca kavga sırasında hastanenin acil girişinin camları kırıldı. Yaşanan arbede sonrasında iki kardeş de dışarıya çıkarak sakinleşmeye çalıştı. “Hastaya böyle muamele olmaz” Polis memurlarına kendini anlatmaya çalışan baba K.M.Ç. iki ay önce kızının kollarında ölmek üzere olduğunu ifade ederek yaşadığı olayı şu sözlerle anlattı: “Eşim şahit. Ben şeker ve tansiyon hastasıyım. Ben o psikolojiyi yaşadım.

Bir daha yaşadım ve kötü oldum. O adam kalkıyor ve bize yumruk atıyor. Siz gereğini yapmazsanız ben burada onu çok kötü yapacağım. Ben 33 yıldır İstanbul’dayım böyle bir şey görmedim. Hastaya böyle muamele olmaz.” “Kabadayılığına vurdu bize içerde” Olayın bir diğer tarafı olan F.Ç. ise, “Ağabeyimle değil biz onunla tartışıyorduk. Karımın, çocuğumun yanında bana vurdu güvenlik. Kabadayılığına vurdu bize içerde.”dedi. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Güvenlik görevlisi, K.M.Ç. ve F.Ç. ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

KAYNAK;Haber: Ö.YILMAZ

Bu İçerik Öncü Habere Aittir. www.oncurtv.comhttp://www.oncurtv.com/asayis/hastane-acili-karisti-h130524.html

Öncü Haber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat