Advert

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Kandemir;Ayrım Olmaz KİT'lerde Kadro Sürecine Dahil Edilmelidir Dedi.

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Hakan Kandemir TAŞERONA Kadro sürecinde KİT (Kamu İktisadi Teşebbüsü) kurumlarında çalışan taşeron işçilerinde diğer kurumlarda çalışan taşeron işçiler gibi kadroya alınmasını talep etti.

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Kandemir;Ayrım Olmaz KİT'lerde Kadro Sürecine Dahil Edilmelidir Dedi.

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Hakan Kandemir TAŞERONA Kadro sürecinde KİT (Kamu İktisadi Teşebbüsü) ve Belediyeler, İl özel idare kurumlarında çalışan taşeron işçilerinde diğer kurumlarda çalışan taşeron işçiler gibi kadroya alınmasını talep etti.

Kandemir atılan adımlar TÜRK İşçisi için büyük adımlardır.Türkiye ve Türk İşçisi artık "TAŞERON" sorunundan tamamı ile kurtulmalıdır.Kamu kurum ve kuruluşları, Belediyeler, İl özel idare kurumları ve KİT'lerde dahil olmak üzere; taşeron olarak çalışan tüm işçilerimizin Kadro Hakkıdır. Taşeron ayırımı yapılmadan, tüm işçilerimiz bu haktan faydalanmalıdır,ayrımsız,koşulsuz,şartsız tüm taşeron işçi kardeşlerimize kadro verilmelidir.Ortada bahsedilen kurumlar ile ilgili belirsizlik var burda çalışan işçilerimiz yıllarca kurumlara TAŞERON İşçisi olarak hizmet etmiş emekçi kişilerdir.Amaç TAŞERON'u kaldırmak ise burda çalışan işçilerimizde TAŞERON İşçisidir.Kadro haklarıdır ve verilmelidir dedi.

 
taşerona kadro-kit belediye-il özel idaresi-ülküm işçileri derneği genel merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat