Advert

Eskişehir Emniyetinden Özel güvenlik personeline eğitim

Bizler devletin resmi kolluk gücüyüz, sizler de şuanda mevcut kolluk gücüne ikinci bir destek veren en büyük ikinci güvenlik gücüsünüz. Sayı olarak neredeyse Eskişehir'de fiilen bizden daha fazlasınız

Eskişehir Emniyetinden Özel güvenlik personeline eğitim

Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç, hukuk dışı veya spora yakışmayan hareketler yapan seyirci yüzünden bütün bir kulübün veya seyircinin cezalandırılmasına giden olayların yaşandığını, bunun engellenmesinin mümkün olduğunu söyledi.

Dinç, İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası içerisindeki konferans salonunda, özel güvenlik personeline verilen eğitimin açılışında yaptığı konuşmada, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok'un özellikle özel güvenliğin sporda şiddetin önlenmesi ve aramayla ilgili eğitimlerine çok önem verdiğini kaydetti.

Özellikle son dönemde aralarında Eskişehirspor taraftarlarının da bulunduğu bir kaç maçta istenmeyen olayların yaşandığını ifade eden Dinç, şöyle devam etti:

"Bizler devletin resmi kolluk gücüyüz, sizler de şuanda mevcut kolluk gücüne ikinci bir destek veren en büyük ikinci güvenlik gücüsünüz. Sayı olarak neredeyse Eskişehir'de fiilen bizden daha fazlasınız. Bu doğrultuda sizin bize vereceğiniz destek gerek ülkemiz gerekse Eskişehir için çok önemli. Antalya'da oynanan maçta birisi bizim Eskişehirsporumuzun futbol takımı birisi İzmir şehrimizin spor takımı.

Fakat bir bakıyorsunuz bu maçlardan dolayı her iki şehirde kısmen ve her iki kulübün taraftarları ve kulüpler zarar gördü. Bir kaç hukuk dışı veya spora yakışmayan harekette bulunan vatandaş ve seyirci yüzünden bütün bir kulübün veya seyircinin cezalandırılmasına giden olaylar sinsilesini görüyoruz. Bunu engellemek bizim elimizde. Bu aynı zamanda toplum içerisinde de zaman zaman huzursuzluklara neden oluyor."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
istanbul rize evden eve nakliyat