Advert

ÖZ-İŞ Sendikası İl Başkanları Erzincan'da Toplandı.

HAK-İŞ Konfederasyon'una bağlı ÖZ-İŞ Sendikası il başkanları Genel Merkez Yönetim Kurulu ile birlikte Erzincan'da bir araya geldi.Özel güvenlik sektöründe yaşanan sorunların ele alındığı toplantıda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili açıklama yap

ÖZ-İŞ Sendikası İl Başkanları Erzincan'da Toplandı.

HAK-İŞ Konfederasyon'una bağlı ÖZ-İŞ Sendikası il başkanları Genel Merkez Yönetim Kurulu ile birlikte Erzincan'da bir araya geldi.Özel güvenlik sektöründe yaşanan sorunların ele alındığı toplantıda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili açıklama yapıldı.

Yapılan Açıklamada;

Vatanı milleti için canını hiçe sayan milli iradeye, demokrasiye sahip çıkan fedakar insanlar özel güvenlik görevlileri zorlu çalışma ortamlarında toplumun ve devletin önemli yerlerinde çalışan özel güvenlik görevlileri milli irade aşığı insanlardır, 320 bin kişilik bir milli irade ordusudurlar. 15 Temmuz gecesi demokrasiye sahip çıkma adına canından feragat eden 4 özel güvenlik görevlisi şehidimiz ve 50 gazimiz vardır, Hain işgal gecesi Özel Güvenlik Görevlileri ağır silahların karşısında, tankların karşısında durarak gövdelerini siper ederek, bu milletin özgür iradesine sahip çıkmıştır.

Unutma,Unutturma!

15 Temmuz bu ülkenin üzerine hafakanların çöktüğü bir gece olsada,hain işkal kalkışması manevi birliklerin kuvvet birlikleriyle bir ve bütün olmasıyla püskürtüldü.

Ülkenin masumiyetini suistimal ederek, dua ve himmetlerle toplanılan yardımların,tekrar bu ülke üzerine bomba olarak yağdırıldığına şahit olduk.

Masumiyet kisvesine bürünerek ülkenin altın nesli olduğunu söyleyenlerin, bu ülkeyede nasıl bir akrep nesile dönüştüklerini yaşayarak gördük.

Devletin bütün kademelerine girerek, devletin mahremiyetini hain localara nasıl servis ettiklerine şahit olduk.

Dış mihrakların islam beldeleri üzerinde kurdukları oyunun baş aktörü olan Fetönün, şer odaklarının desteğini alıp, bütün dünyada hristiyanların misyonunu islam nişanı olarak gösterme oyununa şahit olduk!

Dışarıdan bakıldığında Müslüman,içeriden bakıldığında kafirin uşağı olduklarını hain tuzaklarıyla gördük.

Geçmişten bu güne, bu ülkenin terörü olduğunu bildiğimiz PKK’nın ikiz kardeşi olduklarını,15 Temmuz’da uyuduğumuz uykumuzdan uyandığımızda gördük!

Allahu Ekber diyerek Kelle alan, insan canına kast eden Daeşin ortakları olduğunu, din diyerek himmetlerle toplanan yardımları bomba olarak üstümüze yağdırdıklarında anladık!

Maskeleri düştüğünde ağa babalarına nasıl sığındıklarını yaşayarak gördük!

İslamın son kalesi olan Türkiye’nin mazlum coğrafyalara yaptığı yardımları nasıl durdurduklarını, Hatay’da durdurulan tırlarımızdan sonra anladık!

Anladık ve şahit olduk! 

Artık bu ülke üzerine,yedi düvel ateş olup yağsa dahi,göğsümüzü siper edeceğimize yemin ettik!

Hain işkal kalkışmasında ilk andan itibaren manevi kuvvetler olarak nasıl bir sorumluluk aldıysak bundan sonra da alacağımıza yemin ettik!

Bu ülkenin maneviyatını kuzu postuna bürünen kurtlara bir daha  teslim etmemek için Dinimizi,Devletimizi, milletimizi asla yalnız bırakmayacağımıza şeref sözü verdik.

Hain gece 15 Temmuz gecesi göğsünü siperhane eden halkımız, birlik ve beraberlik ruhu ile sokaklara çıkarak hain saldırıyı tankların altına yatarak durdurmuştur. Bu hain gecede şehit olan şehitlerimize ALLAH’TAN rahmet diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
istanbul rize evden eve nakliyat