Advert

Ar Güvenlik Yönetim Kurulu Üyeleri Başarımızı Çalışanlarımıza Borçluyuz Dedi

1996 yılında iki girişimci kız kardeşin ele ele vermesiyle kurulan ve bugün Bursa ekonomisinin lokomotif firmalarından birine dönüşen Ar Group Bünyesinde özel güvenlik sektöründe hizmet veren ar güvenlik Yönetim Kurulu Üyeleri Şemsa ve Şenay Öner ile Ar Group’un kurumsal felsefesini yerinde konuştuk.

Ar Güvenlik Yönetim Kurulu Üyeleri Başarımızı Çalışanlarımıza Borçluyuz Dedi

1996 yılında iki girişimci kız kardeşin ele ele vermesiyle kurulan ve bugün Bursa ekonomisinin
lokomotif firmalarından birine dönüşen Ar Group Bünyesinde özel güvenlik sektöründe hizmet veren ar güvenlik Yönetim Kurulu Üyeleri Şemsa ve Şenay Öner ile Ar Group’un kurumsal felsefesini yerinde konuştuk.Bizim için en değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. Hizmet kalitesinin geliştirilmesi, şirket olarak hedeflediğimiz noktaya ulaşmamızı çalışanlarımıza borçluyuz.

Gerçekten Ar Gruop'un büyümesinde,kurumsal yapısının oluşmasında,önemli bir rolleri var biz bu yüzden büyük bir aileyiz.

Şemsa Öner: Ar Group’un temelleri 1996 yılında Bursa’da atıldı. Şu anda başta güvenlik olmak üzere catering, temizlik, iş gücü sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz. Değişimle uyum içinde olup değişimi yöneten bir şirket olmayı kendimize ilke edindik. Değişim, hayatın ritmidir. Bu ritmi şirket kültürümüze entegre ediyor; yer aldığımız sektörlerdeki yenilikleri yakından takip ederek kendimizi sürdürülebilir gelişime odaklıyoruz. Yenilikçi iş anlayışımız, çalışanlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz değer ile gelecekte çok daha rekabetçi bir konuma ulaşacağımıza inanıyoruz. 

Şenay Öner: Sektörlerimize dair ulusal ve uluslararası gelişmeleri göz önünde bulundurarak, yine sektörümüze yön veren öncü çalışmalar gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Hizmet sektörü, müşteri odaklı bir yapıya sahiptir ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini yakalamak için, kendinizi her daim güncel tutmanız şarttır. Özellikle özel güvenlik sektörü, bir bütün halinde yol almaktadır. GÜVENLİK Hizmetleri, müşteri memnuniyetini sürekli olarak göz önünde bulundurarak, sektör ‘ de değişim ve gelişim konusun ‘da gerekli görevlerini benimsemiş , güvenilirlik ve süreklilik içeren hizmet anlayışıyla sektöründe önder olmakla birlikte, her yıl büyüyen bir özel güvenlik şirketi olmayı hedeflemektedir.

1996 yılında kurulan ve ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ sektöründe kurumsallaşma yönündeki altyapı çalışmalarını tamamlayan Ar Gruop(Ar Güvenlik) portföyüne kattığı müşterilerle büyümesini sürdürmektedir.

Sektöründe en önemli husus olan sürdürülebilir müşteri memnuniyetini oluşturan kurumumuz birçok müşterisi ile sözleşme devamlılığını sağlayarak uzun süreli hizmetler vermektedir. Kurumumuz, 1996 yılı itibarı ile AB yasaları uyum süreci ile birlikte yasallaşan sektörümüzde 5188 sayılı yasanın gereklerini istisnasız yerine getirmektedir.

Özel güvenlik hizmetleri sektöründe kamu ve özel sektörde hizmet veren kuruluşumuz, kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrika ve iş merkezleri, fuar, kongre, toplu konutlar, konserler, organizasyonlar ve daha birçok yaşam alanında güvenlik hizmetini, sektöründe birçok lider markaya sunmaktadır.

Ar Gruop(Ar Güvenlik) güvenlik hizmetleri, müşterilerine profesyonel hizmet sunmanın koşulunun profesyonel kadro, detaylandırılmış planlama ve nitelikli hizmet organizasyonu ile mümkün olduğuna inanmaktadır.Bizim için en değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. Hizmet kalitesinin geliştirilmesi, şirket olarak hedeflediğimiz noktaya ulaşmamızı çalışanlarımıza borçluyuz.Gerçekten Ar Gruop'un büyümesinde,kurumsal yapısının oluşmasında,önemli bir rolleri var biz bu yüzden büyük bir aileyiz.

Bize güvenen müşterilerimize, büyük özveri ile çalışan personelimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ar Güvenlik-Yönetim Kurulu-Üyeleri Başarımızı Çalışanlarımıza-Borçluyuz-Dedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Özel Güvenlik Yasası'nın Yasalaşması Lazım Dedi
istanbul rize evden eve nakliyat