Advert

Securitas'ta Eğitimin Önemi

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş'de görevli eğitmen Ali Özcan özel güvenlik sektöründe eğitimin önemine dikkat çekti.Diğer bütün mesleklerde olduğu gibi eğitim hem başlangıç standartlarını sağlamak için hem de oluşturulmuş standartları korumak ve görevin etkinliği; verimlilik adına hiç vazgeçemeyeceğimiz bir faktör. Bunu ne kadar doğru kullanırsak performansımız da o derece yüksek olacaktır

Securitas'ta Eğitimin Önemi

Securitas personellerine yönelik iç eğitimlere devam ediyor.

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş'de görevli eğitmen Ali Özcan özel güvenlik sektöründe eğitimin önemine dikkat çekti.

Diğer bütün mesleklerde olduğu gibi eğitim hem başlangıç standartlarını sağlamak için hem de oluşturulmuş standartları korumak ve görevin etkinliği; verimlilik adına hiç vazgeçemeyeceğimiz bir faktör. Bunu ne kadar doğru kullanırsak performansımız da o derece yüksek olacaktır

Securitas olarak eğitime çok önem verdiklerini belirten Ali Özcan;Securitas Türkiye bünyesinde İdari ve Saha kadrolarında görev yapan çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlı eğitim ve gelişim programları düzenlenmektedir. Aynı zamanda uzaktan eğitim platformu ile çalışanlarımızın uzmanlık alanlarını bir üst seviyeye çıkaracak bilgi ve eğitimlere daha kolay ulaşmalarını sağlamayı hedeflemekteyiz.Bununla ilgili bir çok eğitim programlarımız bulunmaktadır.

Securitas Türkiye Eğitim Bursu

Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve öğrenimlerini desteklemek amacı ile verilen bir burstur. Securitas Türkiye Eğitim Bursu’na belirtilen koşulları sağlayan tüm idari çalışanlarımız başvurabilir.
Yıllık Planlı Eğitimler
Eğitim ihtiyaç Analizi doğrultusunda tüm çalışanlarımız için planlanmış eğitimlerdir. İhtiyacın niteliğine göre eğitimler; iç eğitim, uzaktan eğitim ve dış eğitim olarak planlanmaktadır.

Oryantasyon Eğitimleri
İşe başlayan tüm çalışanlarımıza “Oryantasyon Eğitimi” verilir. Oryantasyon eğitimleri sınıf eğitimi ve/veya uzaktan eğitim şeklinde planlanmaktadır.
Securitas’ta göreve başlayan çalışanlara ilk 2 aylık süre içinde Securitas’a uyum sürecinde destek olacak bir Securitas çalışanı “Rehber” olarak atanır.

Etik Kod Eğitimi
Securitas’ın etik değerlerini anlatan ve tüm Securitas çalışanlarının alması gereken bir eğitimdir. Online olarak verilir.
Gelişim Programları
Securitas Türkiye bünyesinde görev yapan çalışanlarımız için her yıl İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü tarafından Securitas Türkiye’nin öncelikli konularına uygun olarak belirli çalışma grupları oluşturularak gelişim programları planlanmaktadır. Gelişim programları ile mesleki ve kişisel gelişimi desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlanmaktadır. Programlar bir veya birkaç adım olabilmektedir.

Bu programlar sayesinde Ülke ekonomilerinin %70’ini oluşturan hizmet sektörü, içinde barındırdığı insan öğesinin önemini vazgeçilmez kılmaktadır. Özellikle özel güvenlik sektörü, teknik bilgi ve becerinin yanında, hoşgörü ve saygıyı en fazla kullanmamız gereken sektördür. Bu bilinçten hareketle SECURİTAS özel güvenlik sektörünün her kademesinde yetkin, bilgili, becerili ve topluma saygılı bireyler kazandırmayı ve meslek edindirmeyi hedeflemiştir dedi

securitas-eğitim-zor insanlarla başetmek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
istanbul rize evden eve nakliyat