Advert

Güvenlik İş Sendikası Karadeniz Bölge Kordinatörü Soner Donat;Talebimiz kadrodur Kamuda çalışan özel güvenlik görevlileri kadroya alınmalıdır"

Güvenlik İş Sendikası Karadeniz Bölge Kordinatörü Soner Donat;Talebimiz kadrodur. Kamuda çalışan özel güvenlik görevlileri kadroya alınmalıdır"

Güvenlik İş Sendikası Karadeniz Bölge Kordinatörü Soner Donat;Talebimiz kadrodur Kamuda çalışan özel güvenlik görevlileri kadroya alınmalıdır

Güvenlik-İş Sendikası Karadeniz Bölge Kordinatörü Soner Donat Haber Sitemize Açıklamalarda Bulunarak;1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününde Özel Güvenlik İşçilerinin sesi olacağız bu kapsamda İşçi ve emekçilerin, tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyor, Emekleri ve alın terleriyle, ülkenin ilerlemesinde ve refah düzeyinin yükselmesinde önemli pay sahibi olan işçi ve emekçilerin haklarını ararken gösterecekleri demokratik ve barışçı tavrın, demokrasinin gelişmesi bakımından da büyük önem taşımaktadır, bu nedenle 1 Mayıs sevgidir, 1 Mayıs dayanışmadır, 1 Mayıs mücadeledir, 1 Mayıs emekçinin bayramıdır.

Devamında "Bizim hedefimiz kamuda çalışan tüm özel güvenlik görevlilerinin, taşeron işçilerin kadroya alınmasıdır" dedi. 


Taşeron sistemde en çok çalışan, ezilen kesimin özel güvenlik dile getiren Donat, 320 bin özel güvenlik görevlisinin sadece 60 bininin sendikalı olduğunu belirtti.  Öncelikli hedeflerinin tüm özel güvenlik görevlilerini sendikalı yapmak olduğunu ifade eden Donat, "Talebimiz kadrodur. Kamuda çalışan özel güvenlik görevlileri kadroya alınmalıdır" diye konuştu. 

güvenlik iş sendikası karadeniz-örgütlenme 1mayıs kadro talebi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Özel Güvenlik Görevlisi ve Problemli Şahıslar
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
Sağlık Bakanlığı Kadroya Geçen Taşeron İşçi Maaş Hesaplama Ekranı Açıldı
istanbul rize evden eve nakliyat