Advert

Securitas'tan Örnek Uygulama Çalışanları İçin Vakıf Kurdu

Ülkemizde, 9 Bölge Müdürlüğü ve 43 Şube Müdürlüğü ile Türkiye genelinde 621 projede, 2.080 hizmet noktasında 11.000’den fazla güvenlik görevlisi ile hizmet veren securitas çalışanlarına ekonomik sorunlarını katkıda bulunmak,aile bireylerine başta evlenme, ölüm, doğum halleri olmak üzere sağlık, eğitim, kültürel, sportif ve sosyal konularda yardımlar yapma amacı ile vakıf kurdu Vakıf özel güvenlik sektöründe çalışan bakımından kurulan vakıflar arasında bir ilk oldu.

Securitas'tan Örnek Uygulama Çalışanları İçin Vakıf Kurdu

Ülkemizde, 9 Bölge Müdürlüğü ve 43 Şube Müdürlüğü ile Türkiye genelinde 621 projede, 2.080 hizmet noktasında 11.000’den fazla güvenlik görevlisi ile hizmet veren securitas çalışanlarına ekonomik sorunlarını katkıda bulunmak,aile bireylerine başta evlenme, ölüm, doğum halleri olmak üzere sağlık, eğitim, kültürel, sportif ve sosyal konularda yardımlar yapma amacı ile vakıf kurdu Vakıf özel güvenlik sektöründe çalışan bakımından kurulan vakıflar arasında bir ilk oldu.

Securitas Çalışanları Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Başkanlığını A.Zihni Çelik Yürütüyor

Securitas vakfı olarak yapılan açıklamada;

Kurulan vakfın amacı;Bizi bu günlere taşıyan ve gelecekte çok daha ileriye götürecek değerli çalışanlarımızın aile bireylerine başta evlenme, ölüm, doğum halleri olmak üzere sağlık, eğitim, kültürel, sportif ve sosyal konularda yardımlar yaparak hizmet vermek suretiyle vakıftan yararlananlar arasında her türlü yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamaktır.

 Vakıf üyesi çalışanlarımız  ve bakmakla yükümlü olduklarının, uygar ve çağdaş seviyede sağlıklı bir yaşam sürdürebilmelerine katkıda bulunmak, sağlık hizmetlerini daha iyiye götürmek, engelli çocuk ve yetişkinlerle ilgili çalışma ve faaliyetlerde bulunmaktır.

Kaynağını, Securitas ve değerli çalışanlarımızın  el ele vererek gönüllü bağışlarının oluşturduğu menkul ve gayri menkullerini en üst seviyede dikkat, gayret ve özenle değerlendirmek suretiyle modern tesisleri kurmak, yaygınlaştırmak, geliştirmek ve örnek düzeyde işletilmesi için destek sağlamak,

Başarıya şartlanmış bilimsel ve kültürel donanıma sahip çalışanlarımızın maksimum faydayı sağladığı, bağış yapan kişi, kurum ve kuruluşların teveccühüne layık, sağlık ve sosyal içerikli öncü ve güvenilir bir vakıf olmaktır denildi.

VAKFIN RESMİ SİTESİNE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

http://www.securitasvakif.org

 

securitas vakıf-uygulama-calısan-katkı-kuruldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
istanbul rize evden eve nakliyat