Advert

Securitas Saha Kıdem Ödül Töreni'nin 3'üncüsünü 25 Şubat 2017 tarihinde, Ankara Green Park Hotel'de gerçekleştirdi.

Güvenlik Sektörünün Yıldızı Parlıyor.... İŞKUR'un Ocak 2017 raporunda şirketlerin en fazla aradığı mesleklerde birinci sırayı alan Güvenlik Görevlisi mesleğinde şu anda 321 bin kişi istihdam edilmekte.

Securitas  Saha Kıdem Ödül Töreni'nin 3'üncüsünü 25 Şubat 2017 tarihinde, Ankara Green Park Hotel'de gerçekleştirdi.

12 Milyar TL'lik bir pazar payına sahip olan Özel Güvenlik sektörünün yıldızı giderek parlıyor.

Türkiye genelinde 2016 senesinde en çok istihdam sağlayan şirketler arasında 23'üncü sırada yer alan Securitas, güvenlik sektörü içerisinde de 11 bin çalışanı ile listenin ilk sıralarında yer alıyor.

"Securitas Çalışanlarıdır" mottosuyla çıktığı yolda emin adımlarla ilerleyen Securitas, Securitas'ta 10'uncu ve 20'inci yıllarını dolduran çalışanlarını ödüllendirdiği Saha Kıdem Ödül Töreni'nin 3'üncüsünü 25 Şubat 2017 tarihinde, Ankara Green Park Hotel'de gerçekleştirdi.

Securitas İnsan Kaynakları Koordinatörlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirilen ödül törenine Securitas Ülke Yönetimi ve Securitas'ta 10'uncu ve 20'inci yıllarını dolduran Güvenlik Görevlileri katıldı. 240 çalışanının ödüllendirildiği törende Securitas Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu törende yaptığı konuşmada göreve duyulan bağlılığa dikkat çekerek, "Bugün burada mesleğini layıkıyla yapan 11 bin kişiden oluşan Securitas ailesinin içerisinde 10'uncu ve 20'inci yıllarını tamamlayan çalışanlarımızla bir aradayız. Her geçen gün bir adım daha ileriye giden Güvenlik sektörü, bu mesleğe inananlarla değer buluyor. Ben burada işine gönül vermiş onlarca kişiyi bir arada görmenin mutluluğu içerisindeyim. Diliyorum ki Securitas olarak güvenlik sektöründen emekli olan arkadaşlarımızı da göreceğimiz günler gelecek." diyerek sözlerini noktaladı.
Telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 30 farklı sektörden 620 kurum ve kuruluşa, 2086 hizmet noktasında güvenlik hizmeti veren Securitas Türkiye'nin toplam 9 bölge ofisi, 50 şube müdürlüğü, 305 kişilik idari çalışanı, yaklaşık 11 bin saha çalışanı bulunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
istanbul rize evden eve nakliyat