Advert

Securitas / - - Kategorilenmemiş

Securitas
Securitas
Bu içerik 511 kez okundu.
Firma Hakkında

Securitas Türkiye, 9 Bölge Müdürlüğü ve 50 Şube Müdürlüğü ile Türkiye genelinde 21 farklı sektörde 681 projede, 2.091 hizmet noktasında 11.000’den fazla güvenlik görevlisi ile hizmet veriyor.

1992 yılında, Türkiye özel güvenlik pazarında ilk kurulan şirketlerden biri olan DAK Güvenlik ile Securitas Türkiye’nin temeli atılmış oldu. 2006 yılına gelindiğinde DAK ile Kare Güvenlik Securitas Güvenlik Hizmetleri adı altında birleşti. Securitas Türkiye bugün, Securitas Avrupa Güvenlik Hizmetleri’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Securitas, Türkiye pazarında bilgi lideri misyonunu koruyor. Uluslararası kalite ve deneyimlerini,  yerel operasyon gücü ile birleştirerek öncülük ediyor.

1981 – 2495 sayılı Bazı Kurum ve Kuruluşların Korunması ve Güvenliklerinin Sağlanması Hakkında Kanun çıkar.

1990’ların başı – Özel güvenlik şirketleri kurulmaya başlar.

1992 – DAK kurulur.

Ankara’da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izler.  Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen, kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatar.

2002 – Kare kurulur.

2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanışır. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip olur.

2004 – 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun yürürlüğe girer.

2006 – Securitas Türkiye kurulur.

Türkiye’deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çeker. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye’de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik’i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verir

Bizim işimiz zor.

Bizi, çoğu zaman şehirlerde, onbinlerce insanın geçiş yaptığı bir alışveriş merkezinde, havalimanında ya da rezidanslarda görüyorsunuz.

Oysa biz, kimsenin yolunun düşmediği zor coğrafyalarda;  bir maden ocağında, enerji santralinde, kilometrelerce uzunluktaki tren raylarında, kışın soğuğu, yazın sıcağında, dikkatle, güler yüzle ve yardımseverlikle hizmet veriyoruz.

İşimiz zor olsa da her gün aynı üniformayı giyinip, Türkiye’nin dört bir yanında, binlerce noktada görevimizin başına geçiyor ve hayatın her alanına güven katmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bugün çalışanlarımıza teşekkür etme günüdür. Securitas’ın başarılarına ortak olan çalışanlarımızın, hayallerine, hayatlarına ortak olma, katkıda bulunma günüdür. 

Bu çalışma, Securitas’ı bugünlere getiren tüm çalışanlarımıza ithaf edilmiştir. #securitasçalışanlarıdır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
(GÜSOD) Başkanı Murat KÖSEREİSOĞLU,Özel Güvenlik Görevlilerinin'' Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası'nı''Kutladı.
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
Türk-İş Bastırıyor,85 bin KİT Çalışanı İçin Kadro Hazırlığı
istanbul rize evden eve nakliyat